Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Hasan Yalnızoğlu (Hasan Yalnızoğlu)

Hasan Yalnızoğlu

Doğum Yeri : Rize

Doğum Tarihi : 20 Ekim 1974

Eğitim : Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu, Marmara Üniversitesi Yöneticilik

Hakkında : İlkokulu Üsküdar'da tamamlayan Yalnızoğlu, 6 yaşında jimnastikle başlayıp aynı zamanda çok sevdiği futbolla da ilgilendi. Sonraki yıllarda yüzme sporunda başarılar kazandı. Ailesinin semt değişikliği yapması ve tesis yetersizliği sebebi ile çok sevdiği jimnastik ve yüzme sporundan uzak kaldı. Orta öğrenimini Pendik'te tamamladı. En yakın spor salonu Kung Fu branşında olduğu için çalışmalara burada devam etti. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu ve Marmara Üniversitesi Yöneticilik mezunu. Spor kariyerinde birçok başarısı olan Yalnızoğlu, daha sonradan dans ve oyunculuk alanında da önemli başarılar elde etmiştir. Sultans of the Dance ve Anadolu Ateşi dans gruplarında baş dansçı olarak görev alan Yalnızoğlu 2007 yılında kendi gibi dansçı olan Tatiana Ruichiana ile evlendi. Sinema filmlerinde rol alan Hasan, Show TV'de yayınlanan Survivor Ünlüler - Gönüllüler yarışmasında Nihat Altınkaya'nın ardından ikinci oldu. 2013 yılında Şişli'de kendine ait bir spor salonu açmıştır. 2014 yılında "Öğrenilmiş Duygular" adındaki kişisel gelişim kitabını çıkardı.[1] 2015 yılında, Acun Ilıcalı'nın TV8 ekranlarında düzenlediği Survivor All Star yarışmasında Gönüllüler takımında yarışmıştır. Yarışmada 124 gün kaldıktan sonra 18.haftada adaya veda eden Hasan Yalnızoğlu,yarışmayı 5. olarak tamamlamıştır. Ayrıca 1997 yılında kadınlarda Deniz Akkaya'nın erkeklerde de Kenan İmirzalıoğlu'nun birinci olduğu Best Model of Turkey yarışmasında Hasan Yalnızoğlu ikinci olmayı başardı. Hasan Yalnızoğlu Best Model'de Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte jüriden 28 puan aldı. Puanlar eşit çıkınca jüri başkanı Erkan Özerman, tercihini İmirzalıoğlu'ndan yana kullandı ve İmirzalıoğlu Best Model seçildi.[2] Bunun üzerine Özerman, Hasan'ı Hindistan'da yapılan Mister International'a götürdü. Hasan, bu yarışmada da dünya ikincisi oldu. Birinciliği de İngilizce bilmediği için kaybetti.Rıza_Nur

11 Mayıs 2015 20:39

Temiz kalpli,iyi birine benziyor.Oyunculuğu da Karaoğlan dizisinde fena değildi.

Cevap Yaz

anelka39

21 Eylül 2014 00:56

kızıl elma ile geri dönüş yaptı izliyoruz :)

Cevap Yaz

Loverman

19 Mayıs 2012 14:52

tpw oyunlarında görsel şovları başarılı olan işini iyi yapan bir sanatçı. diğer bir sanatçı nihat altınkayayla beraber survivor yarışmasının favorilerden. sanat hayatında başarılar dilerim. 

Cevap Yaz

yedikule_zindanı

23 Nisan 2011 22:47

Film de Kösem Sultanı boğan kişi idi.

Cevap Yaz

mavi ege

9 Haziran 2009 17:39

camoka rolü ona çok yakışmıştı namı bile camoka kaldı

Cevap Yaz

enigmacuture

4 Aralık 2008 12:05

dünyada bu formatta cok fazla oyuncu var. yetenekli ama yeri türkiye değil. şansını tr dışında denemeli

Cevap Yaz

f_ebru_b

13 Nisan 2008 19:02

gerçekten muhteşem bi dansçı.anadolu ateşinin baş dansçısıydı.oyunculuğuda iyi.

Cevap Yaz

my_immortal

17 Mayıs 2007 06:42

hayatımda onun kadar disiplinli yaşayan birinsan görmedim ben.. işini o kadar ciddiye alıyorki kendini tehlikeye atacak hiçbirşey yapmıyor, oyunculuğunu çok beğeniyorum ama kesinlikle şuan olduğu yerin çok daha yüksek kademelerini hakediyor.. hayat hep güldürür umarım ..

Cevap Yaz

dobiş

19 Nisan 2006 22:52

her elini attığı işte başarılı onun hayranıyım.allah yolunu açık etsin

Cevap Yaz

MrRam

19 Nisan 2006 22:46

keloğlan karaprense karşıdaki performansından dolayı çok takdir ettim orda sert karakterli deve değişik bir iveme verşp beni buyuledi.sen ne dilersen deki etkili oyunu ise onu seslendiren le beraber pasivize olmuş diye düşünüyorum.karaoğlan dizisindeki karakteri ise danya topatan ın oynadığı camokayı çok farklı ve etkin bir hale getirmişti ne yazık kaldırdılar yayından.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica