Serhan Arslan

Doğum Tarihi 15 Ocak 1981
Eğitim Durumu İ. Ü. Felsefe Bölümü

Biyografisi

İstanbul Üniversitesi Felsefe Bölümü mezunu. Henüz 8 yaşında İstanbul Şehir Tiyatroları'nda oyunculuğa başladı. Londra'da, Central Saint Martin ve East 15 Acting School'da oyunculuk üzerine atölye ça lışmalarına katıldı. San Francisco'da, The Actors Center of San Francisco'da çalıştı. Berlin Film Festival/Berlinale Talent Campus'e ülkemizden seçilen ilk oyuncu oldu.

Oyuncu (30)

Son Yorumlar (15)

sinemaadamı avatar sinemaadamı 28 Ocak 2017 14:25:36

başta hayat bilgisi dizisinde oynadığı kopil rolü olsun, diğer oynadığı gudik hasan ve kasım rollerinde çok başarılı. sempatik,komik, oyun gücü kuvvetli bir oyuncu. komedi dizilerinin bir numaralı isimlerindendir. önceleri yıldız asyalı ile her paza r sabahı çoçuk programı sunarlardı. ordada komik komik hareketler yaparlardı. cennet mahallesindede bir romanı çok güzel canlandırmıştı. akasya durağındada gene taksici kasım gibi komik ve sempatik bir roldeydi. ümid ederim akasya durağı, cennet mahallesi ve hayat bilgisi gibi çok kaliteli dizilerde daha büyük başarılar elde eder. saygılar.

draqon avatar draqon 13 Haziran 2012 11:43:06

Farklı bir enerji sahip iyi bir oyuncu

cicoz99 04 Şubat 2012 20:23:02

bazı oyuncular kendini geliştirmez oyuncuyum diye geçinir.ama sergan arslan böyle bir oyuncu değil.kendini günden güne geliştiryor.seslendirmeside baya baya iyi.başarılarının devamını dilerim...

Yandex.Metrica