Hamdi Alkan

Gerçek Adı Hamdi Alkan
Namı Reyting Hamdi-Gazman
Doğum Tarihi 15 Temmuz 1967
Doğum Yeri Hatay
Eğitim Durumu Yıldız Teknik Üniveritesi Elektrik Mühendisliği

Biyografisi


Yönetmen (19)

Senaryo (1)

Yapımcı (8)

Oyuncu (22)

Yazım Ekibi (6)

Son Yorumlar (23)

Financier 26 Ocak 2016 02:28:35

8

Hamdi Alkan yönetmenliğinden tutunda oyunculuğuna senaryolarına kadar çok sevdiğimiz çok güzel programlar,diziler ve filmler çıkardı. Reyting Hamdi programıyla Yarmagül ve Gazman gibi ilgi çekici televizyona bağlayıcı karakterleri ortaya çıkardı.Anc ak artık komedi programları yapmıyor ondan bu tarzda komedi programları yapmasını bekliyor, ve izleyiciler olarak yeniden reyting hamdi programına devam etmesini istiyoruz

SarpBayhan avatar SarpBayhan 02 Eylül 2015 18:16:12

Doksanlı yıllarda (1996/1997) Reyting Hamdi programında yaptığı taklitler çok başarılıydı. Özellikle o dönemde siyasi hicivleri dönemin ruhunu yansıtan esprileri, siyasilere söylettiği şarkıları (kendi sesiyle taklit ederek) mükemmeldi. Daha sonra ka rısı Canan hanımdan ayrılması o dönem (parayı bulunca) sanırım Ebru Şallı ile birlikteliği olmuş magazin basınına düşmüştü. 2000 ve sonrası yaptığı Reyting Hamdi programı biraz daha şımarıktı doksanlı yıllarda yaptığı program çok samimiydi ve komikti sonraki yıllar kendisini fazla komik bulmamıştım. Ama her zaman yeri ayrı komik ve mükemmel taklit yeteneği olan bir adamdır. Hamdi Ağabey bu yazdıklarımı okursa Kendisine selamlarımı gönderiyorum.

osmanseker avatar osmanseker 13 Mart 2015 19:47:15

Hamdi ALKAN Bence son zamanlarda daha da parlayan bir Yönetmen. Bize duygulu anlat yaşattığın son filminden dolayı çok teşekkürler. Allah yardımcın olsun.

Yandex.Metrica