Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Arka Sıradakiler 5. Sezon

Arka Sıradakiler 5. Sezon

6,09

(3 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Gençlik Dram Gençlik, Dram

Yönetmen: Ali Bilgin Hamdi Alkan Ali Bilgin, Hamdi Alkan

Ülke: türkiye

Oyuncular: Demet Genç, Feyza Çıpa, Marius Toma, İpek Tugay, Pınar Toker, Hasan Şahintürk, Hulusi Çaytak, Çağla Batur, Özgür Özberk, Ali Tarık Fındık Devamını Gör...

Senaryo

Yapımcı

Görüntü Yönetmeni

Kurgu

Sanat Yönetmeni

Yapım Ekibi

Yönetmen Ekibi

Yazım Ekibi

Kamera Ekibi

Post-Prodüksiyon

Işık Ekibi

Sanat Ekibi

Makyaj Ekibi

Ses Ekibi

Oyuncu Seçimi

Müzik ekibi

Seslendirmedelikadir39

9 Ekim 2011 21:08

Devamı saçma.

Cevap Yaz

Revorse

2 Ekim 2011 20:39

Arka Sıradakiler dizisinin eski sezonunun öylece bitip kapanması çok saçma olmuş.Yerine hiçbirşey olmamış gibi o kadar oyuncu kamufle ederek yeni lise öğrencilerini toplamışlar.Senaryonun dizinin sonunu yapmadan başka bir şekilde başlaması maalesef talihsizlik olmuş,şimdiki dizi ise pek başarılı görülmüyor.Oyunu 3 kişiye yıkmışlar ama bu 3 kişi diziyi kurtarırmı o zor gibi görülüyor...Böyle kopuk senaryolu diziler kafalarda soru işareti bırakıyor, acaba eski oyuncu kadrosuyla ilgili ne gibi bir anlaşmazlık oldu kimbilir..

Cevap Yaz

bltszlk

13 Eylül 2011 12:52

 ''Arka Sıradakiler Umut'' adlı dizimiz Fox TV'de 5. sezonun ilk bölümüyle 18 Eylül Pazar akşamı 19.45'te ekrana gelecek.

    Olaylardan sonra 5 yıl zaman atlamasıyla Gamze  Oktay ile yine ayrılıp Gamze Ahmet adlı adamla evlenmiştir.Oktay ile Gamze'nin Umut adlı çocukları vardır.Oktay yurt dışından gelip Gamze'nin yanına gelip kavuşmak ister. Kemal Öğretmen gibi Gamze' de ideal Öğretmen olmuştur.Sınıf neşeli ama sorunluda.

  ''Arka Sıradakiler Umut'' eski kadrodan  3 kişi var.Gamze Oktay ve İbo.Arka Sıradakiler dizisi Fox 'un klasiklerinden biri haline geldi. Artık pazar akşamlarının vazgeçilmez dizilerden biri artık.

    Fox tv'ye , ''Arka Sıradakiler ''  dizisine yeni sezonda başarılar dilerim.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica