Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Mehmet Ali Erbil (Mehmet Ali Erbil)

Mehmet Ali Erbil

Doğum Yeri : İstanbul

Doğum Tarihi : 8 Şubat 1957

Eğitim : Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Yüksek Bölümü

İlgili Filmlerbltszlk

7 Şubat 2019 14:50

90'lı yıllarda komedi dizilerinde yarışma programlarında fırtınalar estiriyordu..Çarkıfelek Mehmet Ali Erbil'le özdeşleşti.Mehmet Ali Erbil'e geçmiş olsun dilerim.

Cevap Yaz

aybicekurtkız

4 Ocak 2019 12:40

Kendisini pek sevmem ama çok başarılı bir oyuncu ve şovmen olduğunu da inkar edemem. Bu aralar ciddi sağlık problemleriyle mücadele ediyor.. Allah şifa versin... Sevenlerine de dayanma gücü diliyorum...

Cevap Yaz

yeşilçam1987

27 Mart 2018 22:31

yetenekli sempatik eğlenceli ..onu anlatmaya gerek yok..o bizim malimizdir..programda canlı yayında kırdığı potlar bazen başına dert açsada bana göre gelmiş geçmiş en iyi sunucudur...oyunculuğuda harikadır dublaj yaptığı filmlerde bile yeteneğini göstermiştir..ilyas salmanla oynadığı uyanıklar dunyası kahpe bizans ve hemşo en sevdiğim filmleridir.ayrıca ilyas salmanın başrolünde oynadığı ya ya ya şa şa şa filminde futbolcu selimi seslendirmiştir dikkat etmenizi rica ederim.. uzun ve sağlıklı ömürler dilerim..

Cevap Yaz

KartalTibetTutkunu

3 Eylül 2017 01:52

Çok yönlü de birisi. Ülkenin önde gelen şovmeni olarak işini biraz daha ciddi alsa neler yapabileğini herkesinde bildiği açık. Bu saattan sonra değişemez onun huyu bu.

Cevap Yaz

mansur1453

13 Şubat 2017 10:31

Mehmet ali erbil oyuncu ve dublaj sanatçılığı dışında proğramlarda sunup popülerliğini hep korumuştur ama son dönemde eski popüleritesi yok proğramlarda sunucu filmlerde seslendirmen ve yeni dizi ve filmlerde görmek isteriz.

Cevap Yaz

filinta_kovboy

25 Nisan 2016 00:55

Aslında iyi bir oyuncu ve seslendirmeci, fakat babasının vefatından sonra, üstünde bir baskı hissetmediğinden dolayı, sulu program ve işlere bulaşmış, bilhassa güzel iş yapma olasılığını kaybetmiştir. 2001'de oynadığı Hemşo filminden sonra, pek fazla güzel filmde oynayamamıştır, Hababam Sınıfı hariç...

Cevap Yaz

kaancakaniik

8 Ağustos 2015 20:33

Aslında çok iyi bir komedi oyuncusu ve seslendirme de ülkenin 1 numarasıdır fakat mahallesef ucuz projelerde yer alıp itibarını yitirmistir. Doğru düzgün bir proje ile neler yapabileceğini hepimiz biliyoruz.

Cevap Yaz

PanzerKnackeR

14 Ağustos 2014 11:39

Seslendirmede babası gibi 1 numara ama,işte tavırları kötü.

Cevap Yaz

SarpBayhan

2 Mayıs 2014 20:36

Uyanıklar Dünyasında Dolap Osman karakteri kesinlikle unutulmaz bir karakter, öyle ki yine İlyas Salman ile beraber oynadıkları Fakir Milyoner isimli filmde de müthiş oyunculuğuyla ön plana çıkıyor. Sunduğu yarışma ve eğlence programlarında biraz fazla sulu olsa da Ülkemizin en önemli şovmeni yine kendisidir bana göre:

Cevap Yaz

sensizyasayamam

19 Kasım 2013 16:28

sevmek yeniden doğmak filminde muhteşemdi. oyunculuğu çok iyi.başarılar mali.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica