Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


erakman

1 Ocak 2014 10:33

Aptal Kahraman ve Namuslu en iyi filmleri idi.Ozellikle Namuslu filminde ki manav rolu ile...Vefat ettigini az once ogrendim.Ruhu sad olsun.

Cevap Yaz

kadelli

28 Ekim 2013 19:17

filmlerinde fazla görünmez, senaryo yazarlığıyla ön plana çıkmıştır. danyal topatan, cevdet arıkan, tevfik şen gibi bu sanatçımız da tarsusludur.

Cevap Yaz

delikadir39

8 Haziran 2012 18:24

Namuslu filminde manav rolü iyiydi.

Cevap Yaz

ahmeto

2 Nisan 2012 14:45

haşmet zeybek'in sadece oyunculuğu üzerinden değerlendirme de bulunmak yanlış olur bence..o tam bir tiyatro adamıdır..seyirlik dediğimiz tarzın bugün hala yaşıyor olması ustanın bu tarzı ele alıp kendi uslubunu katmasıyla yaşattığı birşeydir..bu ve buna benzer bir sürü başarı öyküsü vardır haşmet zeybek'in..

Cevap Yaz

meddah61

17 Ekim 2008 16:03

Haşmet Zeybek,

Bir çok filmin senaristliğini yapmıştır. Arka planda olmayı daha uygun gördüğü için fimlerinde az rollerde oynamıştır. ama 3. 4. sınıf olarak görülen rollerin derinine inildiğinde çok ağar bir rol olduğu görülmektedir. bu yüzden bu rollerde oynamayı uygun görmüştür.

Oyunculuk tarzı lirik olarak düşünülebilir. 

Şehir tiyatrolarında görevlidir. Hala çeşitli büyük projelerde yönetmenlik ve sinema filmlerinde yapım ve senaryoda danışmanlık yapmaktadır.

Kesinlikle kaybolmamıştır. 

Cevap Yaz
Yandex.Metrica