Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Gizli Duygular

Gizli Duygular

7,85

(18 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 22 Dk Dram Duygusal Psikolojik Dram, Duygusal, Psikolojik

Yönetmen: Şerif Gören Şerif Gören

Ülke: türkiye

Oyuncular: Necati Bilgiç, Göksel Kortay, Ali Tutal, Zümrüt Cansel, Bülent Bilgiç, Müjde Ar, Füsun Demirel, Yaşar Alptekin, Ümit Yesin, Bedri Uğur Devamını Gör...

Konusu : Ayşen, cinselliği hiç yasamamış,çevre baskılarından korktuğu için erkek arkadası da olmamıs yası geçkin bir kızdır. Bir kız arkadasıyla aynı evde yasamaktadır.Karsı dairede yasayan Aysecan ise sık sık erkek arkadas değiştiren, kimseden çekinmeyen rahat bir genç kadındır. Ayşen, kendisi gibi laborant olan Cem e asıktır. Cem de ondan hoşlanır ve aralarında bir ilişki baslar. Ancak Cem cok çapkın ve uçarıdır. Aysen'in bastırılmıs duyguları ortaya çıkar ve birdenbire cinsellikle tanısır. Ancak aralarında kopukluk vardır. Bu, Cem in karsı dairede oturan Ayşecan ı tanıyor olmasıyla daha da ciddi bir boyuta varır.Rıza_Nur

13 Eylül 2019 11:24

Filmde Bedri Uğur ve iki kişinin laf atma sahnesi en komik sahne.

Cevap Yaz

enigmacuture

25 Ekim 2018 05:11

Şener Şen filmde konuk oyuncudur bir kaç saniye görünür repliği yoktur. Cidden çok güzel bir film. Cinsel bastırılmışlık çağın hastalığı. Yönetmen geleceği görmüş resmen.

Cevap Yaz

mansuryıldırım

9 Ekim 2015 20:17

Filmin hikayesi dikkat çekici eleştirileri başarılı sadece filmin cinsellik yönü biraz hikayenin önüne geçmiş ve bu filme epey zarar vermiş yinede müjde ar filimde iyi performans göstermiş filmi izlenilir kılmış filmin müzikleride güzeldi ayrıca filmin bir bar sahnesinde şener şen kendisini oynamış filme renk katmış müjde ar ın filimde okuduğu ay büyürken uyuyamam öyküsünü şerif gören yıllar sonra filme çekti ama malesef film çok kötü olduğu için hayal kırıklığına uğramıştım kısaca izlemeye değer bir film son olarak filimde +18 sahneler olduğunu filmi izlemek isteyenlere önceden söyleyeyim.

Cevap Yaz

Kleberson

8 Ekim 2015 18:14

iyi bir film izlenir izlemeyenler izlesin degisik güzel bir film tam bir müjde ar filmi müjde arin filmleri güzel olur

Cevap Yaz

Rıza_Nur

10 Haziran 2015 18:37

Cansu Demir'in 2.yorumuna katılıyorum.

Cevap Yaz

Göztepe

28 Ocak 2014 21:56

Müjde Ar'dan cesur bir film finali dışında film güzeldi malesef yönetmen Şerif Gören finali becerememiş. Öncelikle cesur bir film içine kapanık duyguları gizlenmiş roman okuyarak zaman geçiren ve bir gecede cinsellikle tanışan bir kız. Filmin müziğide filme iyi bir uyum sağlamış filmde okunan roman olan "Ay Büyürken Uyuyamam" uzun seneler sonra Şerif Gören tarafından çekilmiştir. Herşey iyi giderken keşke final kısmı iyi olsaydı finalini beğenmediğim için 1 puanı kırıyor 9 veriyorum. Ben aslında filmin sonunda Müjde Ar'ın rol gereği karşı dairedeki kızla kendisini aldattığı için yatak odasında vurup öldürmesini beklerdim eğer öyle olsaydı belki film daha iyi bitebilirdi yinede iyi bir film.

Cevap Yaz

Revorse

28 Eylül 2011 22:21

80 li yıllar genellikle kadın sorunlarına değinmiş filmleriyle sinemada yerini almış.Bu filmde aslında yine kadın sorununu anlatıyor.Müjdenin hamile kalışı ve sonrasında geçirdiği süreç bir kadın maduriyetini dile getiriyor.Film mesajı almak istenen yöne bağlı olarak değişebilir, Gönen yine toplumsal bir konuyu psikolojik olarak iyi yansıtmış bu filmde..

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

29 Eylül 2010 14:47

Müjde AR'IN Oynamış olduğu filmlerin hemen hemen hepsini beğenerek izler, Sanatçının naif, sade yalın oyunculuğuna da başka Sanatçılara nazaran daha bi, tatminkar bulurum. buda ilgiyle izlediğim bir film...

Cevap Yaz

comerollin

25 Ağustos 2010 14:22

En sevdiğim Müjde Ar filmlerinin başında gelir. Yorumların aksine Müjde Ar'ın oyunculuğu muhteşemdir. Senaryo zengindir. Verilmek istenen mesaj da kimilerinin dediği gibi; evlilik öncesi cinselliğin yaşanması gerektiği değildir. Bu aslında filmde eleştirilmek istenen bakış açılarının ortak ürünüdür. Yani aslında filmin mesajı o kadar da basite indirgenemez. Böyle bakanlar zaten Ayşen'in kafa yapısında olanlardır. Mesaj o kadar açık ama biraz da karmaşıktır. 80'li yılların çok güzel yansıtıldığı, cinsel özgürlük, 80'lerin müzik idolleri vs. nin çok güzel sergilendiği bir filmdir.

Belki yirmi kere izledim ama  hala da izlerim.Şerif Gören'in bence en iyi ilk üç filminden biridir.

Cevap Yaz

Halil Güneşli

13 Aralık 2009 06:57

Farklı bireyler üzerinden toplumsal mesaj verme kaygısı taşıyan aslında çok özgün ve marjinal bir senaryoya sahip olmasada, izlenebilecek bir film. Birbirine zıt iki arkadaşın en sonunda birinin diğerine benzemesi sonucu ortaya çıkan, benzeyen kişinin yine mutsuz olduğu bir film. Müjde Ar filmde çok sağlam bir senaryo olmamasına rağmen silik oyunculuğuyla filme damgasını vurmuştur. Bülent Bilgicin oyunculuğunu ise daha Hülya Avşar'la oynadığı filmi de göz önüne alarak tekrar tekrar beğenmediğimi belirtmek istiyorum.

 

Cevap Yaz
Yandex.Metrica