Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


dizifilmanalizz

23 Temmuz 2019 00:51

çok iyi bir oyuncu çokta çocuksu tipi var 32 yaşında olduğuna inanmak zor en fazla 20 gösteriyor

Cevap Yaz

mahsunnnn35

1 Nisan 2019 11:48

Yetenekli ve iyi bir oyuncu.

Cevap Yaz

mkurtsen

22 Aralık 2018 02:21

Önceleri dizileri ve dizi oyuncularını hafife alıyor onca dizi içinde beğenimi kazanıp izlemeye değer güç bela bir iki tane seçip tercihimi sinema filmiinden yana kullanıyordum. Bu yüzden Muhteşem Yüzyıl'ı dahi 2inci sezon izlemeye başlamıştım. Hal i t Ergenç, Vahide Perçin Mehmet Günsur izleyip beğenmemek olası değil. Sonra Timuçin Esen dikkatle izlediklerim. Son günlerde bu guruba Damla Sönmez'de dahil oldu Damla'yı Güllerin Savaşında izleyip beğenmiştim. Kuş kadar bir kız. Bu ay 2 sinema filmini birden izledim Sibel ve Taksim Hold'em. Taksim Hold'em tek mekanda çekilmiş, teatral havada, insanı düşünmeye davet eden, söyleyecek sözü olan bir film. Oyuncular içinde Berk Hakman Kenan Ece ve Damla öne çıkıyor. Asıl anlatmak istediğim SİBEL.. Damla'nın oyunculuk Sınavını başarı ile verdiği rüştünü ispat ettiği bir film olmuş. Sibel, Karadeniz Bölgesi'nin dağlarındaki gözlerden uzak bir köyde, babası ve kız kardeşi ile birlikte yaşıyor. Sibel sessizdir, ancak atalarının ıslıklı dilini kullanarak iletişim kurabiliyor. Köylüleri tarafından reddedilmiş. Yalnızca babası ile iletişimi var Eve ve babasına bakıyor, zor gününde kızkardeşine sahip çıkyor . Elde tüfek ormanda dağda bayırda çamurlar içinde av yapıyor. Çok zor bir rol, filmi baştan sonuna kadar sırtlamış. Film Damla'ya hakkı olan ödülüde kazandırmış. En İyi Kadın Oyuncu (Sibel) / 25. Uluslararası Adana Film Festivali 2018 Yolu açık.

Cevap Yaz

Kaptan34

19 Haziran 2018 08:31

Güllerin Savaşı Dizisinde Çok Başarılıydı

Cevap Yaz

mansuryıldırım

16 Şubat 2015 04:50

İyi bir oyuncu bornova bornova filminde liseli kız rolünde iyiydi zaten bu rolle altın portakal aldı şubat dizisinde iyiydi deniz seviyesi filmindede iyi sayılabilecek bir performansı vardı sadece alala adlı kısa filimde zayıf bir performansı var yinede bu kadar işte bir tanede zayıf performans çok değil ayrıca çok güzel çocuksu masum bir tipi var daha iyi işler performanslar gösterebilecek yetenekte başarıların devamını dilerim.

Cevap Yaz

sinemadelisi

24 Ekim 2014 01:55

Çok başarılı bir oyuncu.Genç yaşta bu ödülleri alması zaten gelecekte de iyi işler yapacağının sinyali gibi.Ekrana çok yakışan bir yüzü var.Ama asla sıradan bir dizi oyuncusu değil.İnanıyorum ki çok büyük bir sinema aktristi olacaktır.

Cevap Yaz

anelka39

9 Temmuz 2012 00:52

oyunculuğuda kendisi de çok güzel 

gelecek vaadediyor 

Cevap Yaz

zoran

10 Mart 2011 05:20

türkan dizisinde başarılı bir performans sergiliyor ..başarılarının devamını diliyorum.

Cevap Yaz

pavlon

4 Mayıs 2010 15:41

Doğum gününüzü ve en güzel ayda doğmanızı tebrik ederim Damla hanım.3.5.2010.

Cevap Yaz

PeliNileP

26 Kasım 2009 22:31

Doğum Yeri : İstanbulDoğum Tarihi : 03 Mayıs 1987Eğitimi : Akademi

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda yarı zamanlı 2 yıl keman 1 yıl piyano dalında öğrenim gördü.St. Joseph Lisesi'ni bitirdikten sonra Fransa'da Paris Sorbonne Üniversitesi'nde tiyatro eğitimi alan oyuncu, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü'ne devam etti. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda müzikal oyunculuğu dersleri aldı.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica