Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Arzu Okay

Arzu Okay

Doğum Yeri : İstanbul

Doğum Tarihi : 23 Haziran 1955

Hakkında : 1970 yılında Sinema Yüz Güzeli. Evli ve bir çocuğu var. Sinemayı bıraktıktan sonra başladığı işte ihracat rekoru ödülü var.

İlgili FilmlerSinemakralı1

21 Mart 2020 09:00

Gençliğinde güzeldi sempatik bir oyuncuydu oyunculuğu da fena değildi şimdi iş kadını olarak fransa da yaşıyor son olarak bir filmde oynadı umarım yeniden oyuncu olarak görürüz.

Cevap Yaz

KartalTibetTutkunu

23 Temmuz 2017 20:38

Oda Mine MUTLU gibi sinemaya hanım hanımcık güzel bir kız olarak Ayhan IŞIK Kartal TİBET Zeki MÜREN vari aktör jön ile başrolde paylaşıp tam başarılı bir oyuncu olmak üzereyken o dönem ne olduysa kendini malum furyada bulup, furyanın değişmez bir starı olur. Şimdi sanırım kendide yıllar sonra bu durumu bir pişmanlık olarak tekrar anımsamak bile istemediğide düşüncem Sağlıklı bir yaşam dilerim

Cevap Yaz

SarpBayhan

27 Mart 2017 12:46

Keşke o erotik filmlerde hiç oynamasaydı ama hayat işte zaten yanlışların çoğuda gençlikte yapılıyor. Bilemem belki geriye dönüp baksa kendisi de pişmandır bu filmlerde oynadığına ama geriye dönüş yok. Bir sinemasever olarak bu kadar eleştirebilirim.

Cevap Yaz

MAVİ GÖZ

12 Haziran 2016 11:59

ölünceye kadar ve herşeyim sensin filmlerinde performansı çok iyiydi hem nesrin hem gülseren karakteri

Cevap Yaz

Kaptan34

27 Ocak 2016 20:04

Oyunculuğuna büyük saygım var

Cevap Yaz

sinemaadamı

18 Aralık 2015 12:44

o sinemada ne bir figen handı ne bir feri cansel ne sonradan ortaya çıkan zerrin egeliler zerrin doğan dilber ay . o çok iyi bir sinema oyuncusuydu daha ilk filminden itibaren hep başroldü 4 yapraklı yonca kadar olmasada bir perihan savaş necla nazır hale soygazi gibiydi ilk filmi taçsız kralla idi sonra fikret hakan , sadri alışık , izzet günay , kartal tibet, cüneyt arkın, kadir inanır , yıldıray çınar irfan atasoy ve daha biçokları nice nice filmler çevirdi. kariyerinde neden böyle bir değişiklik yaptı. o kadar oyuncu red etmişti oysa bu işleri arzuyu bu yola iten sadece maddiyat mı acaba bu bilinmez yada ben bilmiyorum o yüzden onu kınayamam. oyla mine mutlu çok güzel yüzü ve vücudu olan dev birer oyuncuydu keşke bu filmlerle anılmasalarda. mesela diğer isimler o tarz filmler için uygundu ve beklenilirdi ben en çok bu 2 ismi yakıştıramıyorum karanlık dönem filmlerine her tarz filmlerini seyretmişimdir ama hep seyrederken düşünürüm zaten güzellerdi ama demek ne minenin ne arzunun bir rüçhanı bi selimi bi memduhu bi türkeri yoktu. sinemadan başka bi seçenekleride yoktu halkımıza bu işi onlar öğretti kendilerini feda etti bu yolda bende onları zevkle seyredenlerdenim lakin en çok üzülenlerdende biriyim onlarda bir perihan savaş necla nazır olabilirdi yada öyle kalabilirlerdi ama ne yazık ki olmamış umarım arzı hanım şimdiki hayatında mutlu ve sağlıklıdır. mine ye zaten allahtan rahmet diliyoruz.

Cevap Yaz

ibrahimbakir

4 Temmuz 2015 01:15

Yıl 2015 kirk yıl geçmiş olmasına rağmen sinemada izlemiş olduğum erotik filmlerini halen yenimis gibi aynı heyecanla izlemekteyim ama filmler eksik bozuk orijinali piyasaya çıkarılmıyor filmlerin prodokturlerine burada duyuruda bulunuyorum lütfen arzu okay 'ın orijinal filmlerini piyasaya çıkarsınlar

Cevap Yaz

şahanfan

12 Kasım 2014 06:48

çok sempatik bir oyuncu şahanın filminde oynamış görünüyor ben hiç bir sahnede hatırlayamadım

Cevap Yaz

mansuryıldırım

10 Eylül 2014 18:43

Keşke erotik furyaya hiç girmese ve sinemayı bırakmasaymış çok tanınan sevilen biri olabilirdi bunu sempatikliği ve güleryüzü ve güzelliğiyle sağlaya bilirdi malesef bu furyaya girmiş şimdi fransada iş kadını olarak tekstil işinde çalışıyormuş ve çok iyiymiş durumu ne diyeyim en azından kendini kurtarmış.

Cevap Yaz

gezgin1903

17 Nisan 2014 18:00

çok doğal bir güzelliği var ilk olarak ayhan ışığın bir filminde görmüştüm oyunculuğunu beğendim .

Cevap Yaz
Yandex.Metrica