Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kozalı Gelin

Kozalı Gelin

7,88

(3 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 12 Dk Dram Duygusal Dram, Duygusal

Yönetmen: Tunç Başaran Tunç Başaran

Ülke: türkiye

Oyuncular: Erol Taş, Baki Tamer, Arzu Okay, Yıldıray Çınar, Yılmaz Kurt, Gülay Serper, Nişan Hançer, Adnan Mersinli, İhsan Bayraktar, Aydın Haberdar Devamını Gör...

Konusu : Filmde, aynı kadına âşık olan iki adam arasındaki mücadele konu edilir. Yılmaz, patronunun kızı Arzu ile evlilik hazırlıkları yapmaktadır. Ancak bu sırada Arzu’nun babası bir suikast sonucu öldürülür. Şirketin başına ortağı Erol geçer. Erol, Arzu’ya âşıktır ve onu Yılmaz’dan ayırmak için bir tuzak kurar. Önce Yılmaz’a suikast düzenler. Ardından Arzu’yu kendisiyle evlenmesi için ikna etmeye çalışır. Ancak Yılmaz suikasttan kurtulmuştur ve geri gelerek Arzu’yla evlenir. Erol ise Yılmaz’ı ortadan kaldırmak için her yolu dener. Yılmaz, Erol’un adamlarıyla girdiği çatışmada cinayet işleyerek hapse girer. Ancak Erol, Yılmaz’ı öldürmeye kararlıdır.MGUNAY

25 Mayıs 2012 11:00

Yıldıray ustanın oynadığı akıcı bir film Arzu Okayda ta o yıllardaki seksi güzelliyle filmi izletiyor iyiykide zamanında bu filmler google videoya yüklemiş yoksa nerden bulup izleyecektik.

 

 

Cevap Yaz

kariz_ma_35

27 Ağustos 2011 01:53

Sevdiği kız ile evlenme yolunda olan. Bu esnada kızın babasını öldüren fabrika ortağının. Başına açtığı belalar neticesinde hayatı kararan. İki gencin çırpınışını yansıtan sürükleyici bir film. "Yılmaz" Yıldıray Çınar büyük aşk yaşadığı fabrikatör kızı "Arzu" Arzu Okay ile evlenme aşamasındadır. Babasının fabrika ortağı olan "Erol" Erol Taş ortağını temizletir. Amacı hem kızını almak hem fabrika idaresini aleyhine çevirmektir. Tabi bunda en büyük engel onunla evlenen Yılmaz'dır. Onu vurdurtmaya kalkar hapise attırır. Hepsinden kurtulur Yılmaz. Arzu'ya ve Yılmaz'a iyi davranan. Sağ gösterip sol vuran Erol adamları ile konuşurken Arzu olaya kulak misafiri olur ve herşeyi öğrenir. Bu gelişme ile içyüzünü öğrenir Yılmaz. Ve hapisten kaçar Erol'u öldürür hudutu geçmek isterken polis tarafından çölde vurularak öldürülür. Bu olaya sadece gözyaşı döken kaçmalarına göz yuman. "Başkomiser" Baki Tamer olur. Çünkü Yılmaz'ı iyi tanıdığı ve sevdiği içindir. Film güzel bir insanın üstüne bir bela ancak bu kadar yapışır herhalde. Film boyunca kurtulamadı beladan Yıldıray Çınar. Cezaevinde adam öldürdü idama çarptırıldı ve en son kaçarken bebeğini kaybetti. Her ne kadar castı pek zengin olmasada. Usta yönetmen Tunç Başaran filmi harmanlayarak iyi bir film haline getirmiş.

Cevap Yaz

yildiray_cinar55

11 Ocak 2010 17:43

büyük usta yildiray cinar in bende olan filmlerinden biri kozali gelin. büyük kötü  rolu olmustur bu filmde erol tasin. hepsinin emegine saglik. yildiray cinar ve arzu okay harika ikili. emegi gecen herkeze saygi ve sevgilerimle ben samsunlu deniz yildirim.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica