Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Arsen Gürzap

Arsen Gürzap

Doğum Yeri : Ankara

Doğum Tarihi : 11 Ekim 1946

Eğitim : Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Yüksek bölümü

Hakkında :

Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Yüksek bölümünü bitirdi ve Ankara Devlet Tiyatrosunda oyunculuğa başladı. 1987 yılında İstanbul Devlet Tiyatrosuna tayin oldu. Halen aynı kurumda oyuncu ve yönetmen olarak çalışmaktadır. Devlet Tiyatrosu, İstanbul Şehir Tiyatrosu'nda altmışı aşkın oyunda rol aldı ve ve yönetmenlik yaptı.

Tiyatro İstanbul'da İdeal Bir Koca ve Tuhaf Bir Çift oyunlarında oynadı. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nün kuruluşunda yer aldı ve fonetik, oyunculuk dersleri erdi.

Arsen Gürzap, 1990 yılına doğru, etkileyici, güzel konuşma ve insan ilişkileri konusunda eğitim veren Dialog adlı okulun kurucu kadrosunda yer aldı. 11 yılda yaklaşık 7500 kişiye eğitim veren bu kurumda eğitmen olarak ders vermektedir.


Resimlerenigmacuture

2 Kasım 2018 03:32

iyi oyuncu ama herkes gibi ben de güçlü sosyetik kadin imajindan sıkıldım bu yüzden son dizileri 2 bölümde yayindan kalkıyor.

Cevap Yaz

enigmacuture

18 Şubat 2009 15:21

çok sevdiğim bir oyuncudur. bir devdir. hastasıyım. favorim o kadın filmidir.

Cevap Yaz

ozcanbektas1982

30 Ekim 2008 10:27

Çok iyi bir oyuncu.

Cevap Yaz

f_ebru_b

18 Şubat 2008 21:44

çok hanımefendi bi oyuncu.bir istanbul masalında tanıdık en iyi.sağır oda dada iyiydi.

Cevap Yaz

nali

12 Ekim 2006 13:25

sanatçı olarak doğan gerçek bir hanımefendi.ferda arkadaşımızın da belirttiği gibi eşi sevgili can gürzap la beraber diksiyon dersleri veriyor.kendisi gibi değerli sanatçıların yetişmesine katkıda bulunuyor.kendisini nedense hep fanny ardant a benzetirim.üzerinde büyük bir asalet var.değeri bilinmesi gereken bir isim.allah uzun ömür versin.böylece bizde gerçek bir sanatçıyı daha fazlaizleme imkanına sahip oluruz.

Cevap Yaz

yavuzocal

3 Ekim 2006 10:52

yaşlandıkça güzelleşen hanımlardan

Cevap Yaz

ferda

5 Mart 2006 22:04

Ben Arsen hanımefendinin oyunculuğu, sesi ve özellikle diksiyonunu çak beğeniyorum. Diksiyon dersi veriyor ve bu ülkenin işinde çok iyi ve özel hayatından ziyade işiyle anılan sanatçılara ihtiyacı var özel bir insan ve kendisi gibi gerçek sanatçı yetiştirmesini isterim kendisini çok sevdiğimi iletin.Saygılar

Cevap Yaz
Yandex.Metrica