Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Dökülen Yapraklaroğuzzz

2 Ocak 2016 12:52

Türk sinemasınının belkide en doğal filmidir, video film döneminin en iyi filmi kesinlikle , mutlaka izlenmeli 10 puan verdim.

Cevap Yaz

Kleberson

15 Mayıs 2015 15:16

filmin konusu ve müzikleri güzel

Cevap Yaz

FOSTERKANE

24 Kasım 2011 02:21

80 yılların ikinci yarısında feridun kete yapımcı olarak bircok (sayı olarak tam hatırlamıyorum, 10 civarındami yoksa daha mi fazlaydı) viedeofilmler yapmıstı cogunda kendi yönetmisti. kendi yönetigi hakkı bulut, bulat aras la yaptıgı filmler bugün unutuldu gitti. bu filmleri tv kanaları bile göstermiyor artık, gerci güzel filmlerde degildi.dar bütceyle cabucak cekilmis filmlerdi.

arkın ın bu filmi kete nin yapımcılıgını yaptıgı filmlerin icinde en güzel filmi olmus. arkin elindeki kısıtlı imkanlarla güzel bir duygusal film yapmıs. ahmet turgutlu, nubar terziyan, renan fosforoglu,diler sarac gibi türk sinemasının emektar oyuncularına arkın filminde büyük yer vermıs.

Cevap Yaz

t_rex

11 Mayıs 2011 12:03

filmdeki fon müziği müthiş etkileyici.bataklıktaki insanlar tam bir ibret belgesi.bir film bu kadarmı doğal akışına bırakılıp ticari amaç gütmez.dublaj mı sanatçıların gerçek seslerimi bilmiyorum ama o duyguları birebir vurgulamışlar.tam sinemada aradağım türden bir yapım. bu tür filmleri bir abide olarak görüyorum.işte 1994 yapımı kadın severse mahmut hekimoğlu filmide bunlardan bir tanesi.ama bu tür filmler hiç rağbet görmez çünkü büyük bir sinema izleyici kitlesi  hep eğlence arar.filmin  etki derecesi o kadar yüksek ki ;insanın kendine gelmesi zaman alıyor. yaşlı hayat kadının  o devasa müzik eşliğinde cüneyt arkına hayatını anlatması olağanüstü.

 

Cevap Yaz

Alın yazısı

29 Ekim 2008 20:25

Arkın bu Filmde 50 Yaşında ve Filmin yönetmeni
Huzur evine verilen.bir adamın hikayesi güzel duygusal bir film.izlenmeli..

 

Cevap Yaz

star

2 Ağustos 2006 14:23

cüneyt arkının olgunluk döneminde yönetip oynadığı en güzrel filmlerinden biri...yaşlılar yurdunda hayatlarının son dönemlerini yaşayan bir avuç insanın sıcacık dramı.izlerken mutlaka duygulanacaksınız...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica