Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Deli Şahin

Deli Şahin

8,17

(16 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Macera Komedi Macera, Komedi


ArtDirector

22 Ekim 2020 22:41

Süha Doğanın rahatsızlığı bu filimde ne kadar belli. Bu filimden 2-3 sene sonra vefat etmişti.

Cevap Yaz

Göztepe

18 Eylül 2018 17:38

Komik bir rekabet filmi sarhoş haliyle Cüneyt Arkın tüm aşağılamalara rağmen mahallelinin arsaları evleri için dövüşüyor. Komik mafya hesaplaşmaları Cüneyt Arkın'ın yönetmen koltuğunda iyi bir iş çıkarmış. Birde filmin kadrosu çok kalabalık A'dan Z'ye herkese rol verilmiş helal olsun. Filmde çok güldüğüm sahnelerde vardı hem komik hemde çok hareketli bir filmdi.

Cevap Yaz

sinemaadamı

3 Şubat 2016 14:17

cüneyt arkının süleyman turanın elveda meyhaneci filmine benzer bir filmi bu film boyunca sarhoş filmin sonunda kendine gelip herkesi dövüyor. anlam ve mantık aranmadan seyredilecek, gırgırına çekilmiş bir film.cüneyt babanın ilk yönetmenlik denemesi. hem oynuyor ,hem yönetiyor. hem oynayıp,hem yönettiği en güzel filmi sevgili oğlum filmdir. bu filmde çok kötü sayılmaz, müzikler iyi ,konu orta, senaryo idare eder. ama süleymanın oynadığı daha hoştu fakat süleyman başrole gitmiyor. zaten kendi de diyordu istemediğim halde başrol oynattılar diyor, hatta yılmaz köksal başrole gittiği halde oda öyle diyormuş. çok ilgincime geldi yılmazın ama süleyman baba haklı o yan rollerin adamı. cüneyt sarhoş rolünde çok başarılı oynamış zaten gerçektende alkolle başettiği yıllarda çekilmiş bu film. 1978 de bırakmış içkiyi az daha tüm ailesini içki yüzünden kaybedecekmiş. kendini gerçekten içki illetinden kurtarmışsa helal olsun derim ben :)

Cevap Yaz

bysiirtli56

22 Aralık 2015 01:22

bence son sahne hariç cüneyt arkın adına aradığınızı bulamayacağınız bir film .çaycıbaşına giderken orhan gencebay sevmenin zamanı yok şarkısının girişi çalıyor çok şaşırdım

Cevap Yaz

performer

23 Ekim 2014 20:54

güzel bir film. yönetmen cüneyt arkın gibi görünsede belli ki nejat saydam da filme el atmış bir sahnede oynamış birde dublajda sesini duydum. cüneyt arkın yine ekmeğini sonuna kadar hak etmiş toz toprak ve çamurlarda boğuşmuş... bugünün oyuncularına örnek ve kapak olsun. ayrıca ses mühendisi feridun kınay'ın filmde kullandığı plak çeşitliliği ve seçimi çok başarılı her sahnede müzik değişmiş ve bu filme inanılmaz güzel bir kurgusal renk katmış.

Cevap Yaz

mrs.hsn

29 Ağustos 2014 01:03

Filmi izlerken öyle aman aman wouvv! yapamıyorsunuz fakat yine de izletiyor kendini. Oya Aydoğan'ın ilk filmi. Bu yüzden; oyunculuğu elbet de ki iyi değil, idare eder durum da. Cüneyt Arkın'ın ilk yönetmenlik deneyimi. Her koşulda izlenir.

Cevap Yaz

jeremiekhan

4 Ağustos 2013 01:03

film çok kopuk bir çocuk zeka seviyesinde komedi gibi gidiyor sonra drama dönüyor ajistasyon yapıyor en sondaki aksiyon sahnesi tek güzel yeri.arkın ın ilk yönetmenlik deneyimi baya vasat

Cevap Yaz

benimsinema

1 Ekim 2012 12:59

yönetmenligini cüneyt arkin yapmis olsada, yetersiz.. oya aydoganin ilk filmi...güldürüsü olmayan ve kötü oldugunu düsünüyorum

Cevap Yaz

cüreklibatur

22 Mayıs 2011 22:13

selamlar.hos vakıt gecırmek ısteyenler ıcın bıre bır guzel bır yapım.toplumsal ıcerık ıle suslenmıs.cuneyt arkın yıne rolunun altından basarıyla kalkmıs.daha dogrusu fılmı kurtarmıs.emek sahıplerıne sevgıler,saygılar.

Cevap Yaz

MGUNAY

15 Eylül 2010 11:37

performerin dediği gibi Deli Yusuf filmi tadında bir film başlarda film vasat olduğu bile hissediliyor kadının saçına tavuğun düşmesi kadının vantilatörle saçının kazınması gibi sonunda film topalrlıyor Cüneyt ve Yavuz abinin kapışması geçekten mükelmel hatta Yavuz abi  yenilince Cüneyt abinin tarafına geçmesi ikisinin Ali Sururiye tapuları imzalatıp adamı çamura atması iyiydi filmin sadece sonu 10 puan almaya bence yetiyor.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica