Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Sokakların KanunuKartalTibetTutkunu

26 Ekim 2017 12:08

Başrol de: Sadri ALIŞIK Tanju GÜRSU Sevda FERDAĞ Ajda PEKKAN Konu jenerikte olduğu gibi arkadaşlık üzerinede iyi bir kurgu Sadri ALIŞIK yakışıklı Erdoğan, Tanju GÜRSU da genç Metin, iki afilli sokak serserisi bir delikanlı olarak filmde de boy gösterirler Doğal olarak Sadri ALIŞIK önde olup Tanju GÜRSU'nun henüz sinemada ilk yılları... Kadın oyuncuların geri planda pasifize olduğu açık izlenir film..

Cevap Yaz

erhaab

22 Ekim 2017 07:49

İyi bir film değil hattâ ciddi bir zaman kaybı. Filmde Sadri Baba da olmasa bunaltır adamı. Muhteşemmiş diyenler, gerçekten iyi bir film izleyince keyiften bayılıyor mu ne:)

Cevap Yaz

Göztepe

22 Ekim 2017 16:25

Nasıl bir anlayış nasıl bir yorumdur bu ? Ne yani sizin beğenmediğiniz bir filmi biz beğenemezmiyiz? Başkalarının görüş ve düşüncelerine saygı duymanız gerekmezmi?

Göztepe

21 Şubat 2014 00:02

Sımsıcak içten samimi bir arkadaşlık filmi yatacak kalacak yeri bile olmayan iki kafadar. Rahmetli Sadri Alışık ile Tanju Gürsu filmde iyi bir ikili oluşturmuşlar. Filmin bir bölümünde Sadri Baba bir bölümünde Tanju Gürsu'nun ağırlığı var. Öte yandan Rahmetli Kadir Savun ile Hayri Esen'de filme renk katan isimler arasında. Sokakta yaşamanın kimsesizliğin zorluklarıda bir güzel işlenmiş olmakta filmde. Ama Ajda Pekkan ve Sevda Ferdağ geri planda kalmış filmde buda dikkat çekici nitelikte olduğunu söyleyebilirim.

Cevap Yaz

benimsinema

4 Ağustos 2013 20:33

tanju ve sadriden güzel bir arkadaslik filmi... yalniz kadin oyuncular filme cok gec giriyor, heleki sevda ferdag.... filmde cüneyt arkin oynamiyor onun yerine hayri esen oynuyor..

Cevap Yaz

aysenazan

9 Eylül 2012 14:38

çok beğendiğimi söyleyemem oyuncu kadrosu hatrına izlenebilir..

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

28 Aralık 2010 21:46

...öncelikle şunu belirtmeliyimki! Bu filmin "Cüneyt ARKIN'LA" hiçbir alakası yok!. Sadri ALIŞIK Tanju GÜRSU Sevda FERDAĞ Ajda PEKKAN Başlıca rolü paylaşıyor Konsepti;Jenerik isminde olduğu üzere: (Sadri ALIŞIK yakışıklı Erdoğan) (Tanju GÜRSU genç Metin) İki afilli sokak serserisi olarak boy gösteriyorlar!. Bu film'de de Tarih bir kez daha tekerrür ediyor, su testisi su yolunda kırılmayla!. Gençeçik bir Tanju GÜRSU oynuna karşın Sadri ALIŞIK oyuncu farkındalığının yine de ön plana çıkmışta olduğunu söylemekte mümkün...

Cevap Yaz

falanfilan

10 Haziran 2010 21:54

cüneyt arkının resmi internet sitesinde bu film kayıtlı değilse böyle bir filmde oynadığını sanmıyorum.

Cevap Yaz

potur

12 Mayıs 2010 00:20

arkadaşlar,ben filmi izlemedim,ancak afişde c.arkın'ın adı yok.filmde c.arkın varmı,ben olmadığı kanısındayım.bilgisi olan varsa bizleride aydınlatırsa memnun olurum.teşekkürler,sayğılar.

Cevap Yaz

kamil zafer

18 Ocak 2009 13:07

   Konusu arkadaşlık teması üzerine kurulu.Verilen adrese gelen toy bir delikanlı olan kaçak Metin'in Yakışıklı'ya sığınması filmin açılışı olur.Aksilik ya,her ikiside baldırı çıplaktır.Kaynaşmaları ani,çalıp çırparak buldukları paraları hemen boğmaları felsefeleri olur.Filme şekil verip akıbetinide tayin eden,günün her saati köhne meyhaneye postu serip kendine pazarlamacı arayan eroin tüccarı Salim'dir.Velhasıl-ı kelam teferruata girmeyip ne adamın beynini ambale ediyor ne de lastik gibi sıkıyor.  18.1.09   Zafer ALGAN

Cevap Yaz

sultanhastası

17 Kasım 2007 18:22

Çok beğendiğimi söyleyemem, öyle sürükleyici bir konusu yok. Sadece Sadri Alışık ve nostalji olsun diye izlenebilir.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica