Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Bana Masal Anlatma

Bana Masal Anlatma

7,86

(17 kişi yorum yaptı)

2014-11-11 05:17:24 9 Ocak 2015 1 Saat 43 Dk Fantastik Duygusal Komedi Aile Fantastik, Duygusal, Komedi, Aile

Yönetmen: Burak Aksak Burak Aksak

Ülke: türkiye

Gişe: 1.576.979

Oyuncular: Emine Gülsüm Gözümer, Dilek Genç, Andy Boyns, Emrah Kaman, Şahin Kendirci, Eray Rıza, Adnan Ethem Temizkanoğlu, Engin Günay, Hakan Salınmış, Asuman Kostak Devamını Gör...

Konusu : Suriçili dolmuş şoförü Rıza ( Fatih Artman ), doğup büyüdüğü mahallede, esnafın ve mahallelinin gözbebeği olan bir gençtir. Rıza’ya bildiği her şeyi unutturup ezber bozduran ise Ayperi ( Hande Doğandemir ) olacaktır... Delikanlı, kızlar konusunda şeytanın bacağını kıramamış, saf ve çekingen dolmuş şoförü Rıza; elini attığı her şeyi güzelleştiren masal kahramanı, hayran olunası Ayperi ve onların sıradan bir mahallede, köklü dostlukların kanatları altında geçen eğlenceli hikayesi yeni yılda sizi masallara inandıracak!Emretksz

12 Kasım 2019 23:01

Bu güzel film hakkında arkadaşlarım her şeyi söylemişler. Ama bana kalırsa esas oğlan ve esas kız pek başarılı değildi bunda yan rollerde olan Erdal Tosun Cengiz Bozkurt Sadi Celil Cengiz Berat Yenilmez'in başarılı performansının da etkisi büyük. Sıcak, samimi, içten bir aile komedisi yönüyle herkesin izleyip eğlenebileceği bir yapım.

Cevap Yaz

Ali_Alamuti

17 Haziran 2019 10:00

Mekan olarak Yedikule iyi gitmiş, oyuncular da iyi seçilmiş, güldüren sahneler de var. Ancak, Fatih Artman aşırı konuşuyor ve maalesef yine aşırı dozda absürdite içeriyor. Neden, komedi denince aşırı absürdite içeren filmler yapılıyor anlamiyorum.

Cevap Yaz

mansuryıldırım

9 Ağustos 2015 12:31

Gerçekten eğlenceli sıcak bir mahalle komedisi suriçi filme çok yakışmış fatih artman behzat ç. dizsindeki haruna benzeyen bir rolde oynasada performansı iyiydi hande doğandemir de güzelliği ve abartısız performansıyla güzelliği ile filme renk katmış ayrıca cengiz bozkurt un çaycı rolü devrim yakut un düğün dernek filmindeki nerdeyse aynı olan rolü ama performansı iyi rolü sadi celil cengiz ve yeteneksizsiniz türkiye ile ünlenen şahin kendirci arabesk şarkısı veçırak rolünde filme renk katmış kısaca oyuncuklar genel olarak iyi burak aksak senarist olarak iyi bir hikaye yazmış yönetmen olarak ilk işi olduğundan biraz zamana ihtiyacı var filmin olumsuz tarafları tv dizisi havasına kayan sahneleri hatta filmin ilerleyişi buda sanırsam burak aksakın dizi kökenli olmasından dolayı hoşgörülecek bir şey belki neriman ile jiletin aşk hikayesi daha iyi anlatılabilirdi yarım kalmış gibi ama onuda devam filmine saklamışlar sanırım çünkü final devam filmine açık bitiyor ayrıca filmin giriş sahnesindeki ve diğer animasyonlar çok başarılıydı umarım animasyonu yapan ekip bir film yapar gerçekten animasyonlar efektler güzeldi filmin müziklerinde cem yıldız güzel bir iş çıkarmış ve sedat sayan ın ellere düş şarkısıda filme renk katmış kısaca son dönemdeki iyi komedilerden biri küfür ve bel altı espirilere girmeden ailecek izlenecek bir komedi,fantastik duygusal karışımı iyi bir ilk film denemesi burak aksak ilerde daha iyi işler yapacağının sinyalini bu ilk işiyle veriyor.

Cevap Yaz

denizes

5 Mayıs 2015 02:29

Kahkahalara boğulduğum bir filmdi. Uzun zamandır böyle kaliteli komedi filmi izleyememiştim. İlaç gibi geldi. Burak hep yazsın. LM'den izler görmek duygulandırdı beni. Oyunculukların da hepsi şahaneydi. Fatih, Hande ve diğer oyuncular tam olmuştu. Şahsen başka birisi olsa bu kadar yakışmazdı. Fatih'i daha çok projede görmek isterim büyük hayranı oldum. Hande'yi Güneşi Beklerken'den biliyorum açıkçası komedide nasıl duracağını bilemiyordum ama daha ilk sahnesinde bütün tereddüdümü aldı götürdü. Kısaca 10 numara iş olmuş. Emeği geçenlerin ellerine sağlık.

Cevap Yaz

fdts

21 Nisan 2015 17:23

absürt komedinin en iyi örneği

Cevap Yaz

ali87

29 Mart 2015 15:03

çok eğlenceli güzel film

Cevap Yaz

Akif26

28 Mart 2015 17:05

son derece eğlenceli ve güzel bir film :)

Cevap Yaz

sinemadelisi

22 Şubat 2015 22:59

Güzel bir senaryo sımsıcak bir mahalle.Zeka dolu espriler.Ama en önemlisi dostluk,yardımseverlik,birlik olma,dayanışma ve dostluk gibi manevi duyguları bize hatırlatan ailece izlenilecek bir iş olmuş.1.yarısı 2.yarısından görece daha iyi olan filmde dövüş sahneleri fazlaca abartılmıştı.Hikayede Cengiz Bozkurt' un sahnelerinin daha fazla olmasını isterdim.Yönetmenlikte hafif teknik hatalar olsa da izlenilebilir iyi bir hikaye.

Cevap Yaz

_sertadam

18 Şubat 2015 10:55

Kesinlikle gidilmesi gereken bir film pisman olunmaz.

Cevap Yaz

oznuryilmaz

13 Şubat 2015 16:49

komedı den öte aşkın daha yogun oldugu bır fılmdı komedı ıle süslenms eglencelı ızlenılesı bır fılm :)

Cevap Yaz
Yandex.Metrica