Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Severek Ayrılalım

Severek Ayrılalım

8,59

(32 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Mart 1972 Dram Dram
IMDb puanı: 0

Yönetmen: Orhan Aksoy Orhan Aksoy

Ülke: türkiye

Oyuncular: Turgut Boralı, Cemil Can Bıçakçı, Yalçın Gülhan, Semra Sar, Hülya Koçyiğit, Cüneyt Arkın, Ayşin Atav, Kenan Özcan, İsmail Hakkı Şen, Belkıs Dilligil Devamını Gör...

Konusu : Kız kardeşinin kocasına aşık olan bir kadının yasak aşk öyküsü.Serhat Korhan

25 Eylül 2020 09:32

Muhtesem bir film. Bu filmi iki kere arka arkaya izledim. Cuneyt Arkin in askini ve caresizligini bakislarindan nasil ve neler hissettigini gorebilirsiniz. Resmen insanin asik olasi geliyor. Insallah bir gun ben de bu filmdeki gibi bir kiz bulup gercek aski tadarim.

Cevap Yaz

performer

14 Eylül 2016 20:40

hikayesi yani anlatım biçimi dışında herşeyi ile başarılı bir film...teknik olarak avrupa standartlarında bir film. yapımcı erman filmin keseyi sonuna kadar açtığı filmlerden belli...

Cevap Yaz

lebkuchen

8 Mayıs 2016 20:46

Bu Filmin tek star Kadin oyuncusu "Semra Sar" dir,Hülya Kocyigit ona sadece eslik etmistir..O dönemin yükselen ve kadrolasan nerdeyse cetelesen,Meshur yonca grubunun,Ikinci Aktrist üyesi,Hülya Kocyigit,in,Semra Sar,in oyunculugu ve Asil durusunun yaninda,adeta ezilmis olsa gerekki,Koca afise iki adet kendini resmini koydurtmusstur...Onlarca kayip yildizin akibetlerini,Meshur Yoncalara sormak gerekir.!...Bu arada Yesilcam,da Ve Orhan Aksoy,un en sevdigim filmlerindendir..Mutlaka Izleyin..

Cevap Yaz

nurella00

22 Mart 2016 14:35

Bugüne kadar izlediğim en güzel filmlerden..

Cevap Yaz

bysiirtli56

30 Aralık 2015 20:33

şarkıya uygun bir başarlı senaryo.pariste karşılaşma olayı hariç

Cevap Yaz

Yuxel1907

1 Haziran 2014 12:25

Film; 1960'ların sonlarına doğru başlayan klasik aşk filmlerine muhalif tavrı olan filmlerden.. Film konusu ve zaman zaman diyalogları itibariyle (seyircinin tepkisini çekip, gişe yapmama pahasına) oldukça cesur. Bugünlerin dizilerini zaman zaman andırıyor diyebilirim. Filmdeki fotoğraflar oldukça güzel, zaman zaman tabiat ve tarihi görüntülerle başbaşa kalabiliyorsunuz.

Cevap Yaz

benimsinema

9 Mart 2014 16:15

semraya yazik ya üzüldüm bi yandan kardesi bi yandanda kocasi... suc cüneytin bile bile hülyanin pesini bikrakmadi ve hülyada duygularina yenik düstü...severek ayrilalim orhanin en sevdigim sarkilarindan biri... fakat olmasi gereken buydu, hülya aradan cekilmeliydi, yasak ask hic bir zaman mutluluk getirmez....kendisini trenin önüne kadar da zayif olmamaliydi, kim bilir yasak askin karsiligini böyle ödemek istedi belkide....

Cevap Yaz

beyzacetin

10 Ocak 2014 03:00

Türk sinemasının alışık olmadığı konulardan. Hoş goremeyecegim, mazeret kabul edemeyeceğim bir durum. Ancak şu da bir gercek ki bir kadın, kocasının başka bir kadınla bu kadar sık biraraya gelmesini hatta o kadının sürekli evlerinde kalmasını nasıl kabul eder? Aynı rolü Lale Belkıs oynasaydi lanet okuyacak insanlar Hülya Koçyiğit oynayinca "tüh tüh vah vah" mı dediler acaba? Birbirlerine o gözle bakmalari affedilecek bir şey değil.

Cevap Yaz

kral_affetmez

8 Kasım 2013 14:40

En çok beğendiğim hülya Koçyiğit filmidir severek ayrılalım. ayrıca Cüneyt arkın performansı her yönden görülmeye değer.

Cevap Yaz

dogankoseoglu

10 Ağustos 2012 13:17

hülya Koçyiğidin en sevdiğim filmidir Cüneyt Arkınında olması ayrı bir hava katmış filmde aşk, ihanet, entrika, dram kısaca herşey var çok güzeldi.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica