Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Hüseyin Baradan Çekilin Aradan

Hüseyin Baradan Çekilin Aradan

8,73

(7 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Komedi Komedi


kamilzafer

16 Mart 2016 13:32

İlkokulu " Yıldırım Kemal Bey ",ortaokulu " Tilkilik ",Liseyi " Atatürk " de bitirmiş.Filmlerin de ki sevecen ifadeli yemek yeme pozları en tok kişiyi bile acıktıracak cinsten di.Toprağı bol olsun. Zafer ALGAN

Cevap Yaz

Göztepe

26 Ocak 2014 23:17

Yeşilçamda çok ender görülebilecek bir ismi var filmin bir sanatçı adıyla çekilmesi öncelikle film en baştan çok enerjik ve sempatik. Rahmetli Hüseyin Baradan'a başrol yakışmış keşke sonraki yıllarda kötü adamlıktan kurtulup tamamiyle başrole geçseydi. Filmi ilginç kılan bir diğer unsur Baradan'ın uykusunda şarkı söylemesi besteleri satılmasıdır. Rahmetli Hüseyin Baradan yerine eğerki Suphi Tekniker'e başrol verilseydi bu film bu kadar sempatik olmazdı o dönemin iyi filmlerinden.

Cevap Yaz

beyzacetin

3 Ocak 2013 13:53

güzel, eglenceli bir film. Hüseyin Baradanın iyi hatta masum ve sempatik rolde oldugu ender filmlerden :) Çok da neşeli bir jeneriği var, çok şeker bir şarkı :) beni en cok güldüren Hüseyin Baradan a işkence yapmak için ellerini baglayıp karsısında sucuklu yumurta yiyorlar :))) Öyle masum öyle güzel bir yöntem ki sinemamızın siyah beyaz yıllarına olan hayranlıgım daha da arttı. Beni en çok üzen ise filmin sonuna doğru Hüseyin Baradan Gönül e asık oldugunu söyleyecek ama arkadasıyla gönül ün konustugunu, birbirlerini sevdiklerini ve hüseyin e acıdıklarını duyuyor. İşte o anda cok acı cekiyor ve bunu bize derinden hissettiriyor. Gercekten cok güzel film.

Cevap Yaz

mahirunsal

21 Kasım 2011 08:13

çok güzel bir film. hüseyin baradan'ın türk sinemasında bir başrol oyuncusu olarak ünlenmemiş olması ilginç. çünkü burada suphi tekniker'i (tüm yakışıklılığına rağmen) gölgede bırakmış ve bütün filmi tek başına (saadettin erbil'i de yabana atmamak lazım) götürmüştür.

 filmdeki şarkıların hepsini (özellikle de filme adını veren "ben hüseyin baradan, çekilin siz aradan) hüseyin baradan'ın seslendirmiş olması da filmin ayrı bir zenginliği. 

Cevap Yaz

performer

19 Aralık 2010 00:13

tek kelime ile mükemmel bir film. mutlaka izlenmesi gereken bir film. çok komik. aram gülyüz'e helal olsun.

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

16 Ocak 2010 12:32

BU FİLM İÇİN: "Hüseyin BARADAN'NIN" Dönemsel sinemada; ismi ile müsemma, komedisi dillere dolanmış, izlencesi hoş olan. müstesna, bir film. Ayrıca; Bir "Gönül YAZAR'DA" vardı! film de, onuda! unutmak olmaz.

Cevap Yaz

kamil zafer

31 Mart 2009 16:56

   Ah bir rüyalar gerçek olsa (belirtelim işimize gelenler sadece).Genelde hep zengin olmaktır isteğimiz,olmuşuzdurda.Rüyamızı da bilen bir vatandaş çıkıp bizi o esnada kameraya alsa  pişmiş kelle gibi sırıtarak bakardık nasıl da mayışmış,zevkten 88 olmuş o halimize.Zannetmişizdir ki onunla birlikte gelecektir adamlık,sağlık,şan,şöhret vs.Oysa bilinse ki onsuzda hayat mükemmel ! Film ise seyredenin o anda ki ruh haline bağlı.Arka planda ise eski İstanbul bol kepçe.31.3.09   Zafer ALGAN

Cevap Yaz
Yandex.Metrica