Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Helal Olsun Ali Abişahin_şahin90

23 Ocak 2015 21:27

Ayhan Işık ve Sadri Alışık muhteşem ikili.Gerek küçük hanımefendi serisinden gerekse maceralar kralı filminden birbiriyle bu kadar uyumlu,istidatları bu filmde diğer filmlerde olduğu gibi ayyuka çıkmış.Konu olarak cinayete tanık olan iki arkadaş Sadri Alışık ve Ayhan Işık dedektif gibi failin kim olduğunu araştırır.Bence güzel macera ve komedi.Sadri Alışık ile Ayhan Işık'ın meyhane sahnelerinde ki konuşmaları çok güzel bir dostluk tarifesi gibi.Ayrıca Turist Ömer gibi bir karakterin ilk oluştuğu film bu filmdir.Filmde Renan Fosforoğlunun katil olması sürprizdi.

Cevap Yaz

jones.seker

30 Temmuz 2014 15:16

ben filmi beğendim

Cevap Yaz

Göztepe

9 Aralık 2013 23:52

Başlarda neşeli iyi bir film olarak film iyi gidiyordu fakat kurgu bakımından film zayıf olmakla birlikte. Sonuda öyle pek iyi bir finalle bitmedi. Bir cinayetin peşine düşen iki arkadaş biri komser diğeri hafiye özellikle Sadri Alışık'ın banyo sahnesine çok güldüm. Bu kadroyla daha iyi bir film olabilecekken film sıradanlaşmış Ayhan Işık ve Sadri Alışık başrolde oldukça iyi bir ikili olmuşlar !

Cevap Yaz

Maviprens

18 Kasım 2013 03:58

bir cineyetin pesine düsen iki arkadasin hikayesi.Bu filmde Türk sinemasının gelmiş geçmişte en büyük aktörü Sadri ALIŞIKIN Turist Ömer'liği sinemada ilk adımını attığı bir film

Cevap Yaz

benimsinema

16 Nisan 2013 13:56

ben okadar komedi oldugunu düsünmüyorum, hatta abarti da cok hele ki sadri alisigin banyo sahnesi..bir cineyetin pesine düsen iki arkadasin hikayesi... turist ömer karakterin beyaz perdeye aktardigi ilk film sanirim...ayrica sevda ferdagnin filmde bu kadar kisa rol almasi da iyi degildi bence...

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

18 Nisan 2011 22:31

Bu filmde Türk sinemasının gelmiş geçmişte en büyük aktörü Sadri ALIŞIĞ'IN Turist Ömer'liği sinemada ilk adımını attığı bir film olarak öngörürüm. Bunu da sinemanın Taçsız Kralı Ayhan IŞIK ile başrolü paylaşarak yapmasınıda takdire şayan olarak yorumlarım. Konsept arkadaşlarca yorumlanmış olup, komedi ağırlıklı bir film olduğunu söyleyebilirim.

Cevap Yaz

performer

22 Haziran 2010 21:40

izlenebilir bir film. yalnız sonu teknik olarak arızalı üretilmiş.

Cevap Yaz

expecto patronum

13 Haziran 2008 12:19

ben bu filmi arıyorum bulamıyorum, cok zor

bana yardımcı olablirmisin nolur

Cevap Yaz

atkınson

24 Kasım 2007 00:17

sadri alışık ve ayhan ışık siyahbeyaz türk filmlerinden hoşlanıyorsanız mutlaka izleyin bu fim bende mevcut. 

Cevap Yaz

nedim yıldız

22 Eylül 2007 04:59

türist ömerin oytaya çıktığı güzel bir ayhan ışık-sadri alışık komedi filmi...izlemeye değer...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica