Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Cafer'in Çilesi

Cafer'in Çilesi

8,61

(13 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 30 Dk Komedi Komedi
IMDb puanı: 0

Yönetmen: Zeki Alasya Zeki Alasya

Ülke: türkiye

Oyuncular: Hikmet Gül, Mustafa Doğan, Niyazi Gökdere, Hasan Yıldız, Raşit Hazar, Ahmet Sert, Kadri Ögelman, Yılmaz Kurt, Abidin Görsev, Tevfik Şen Devamını Gör...

Konusu : Cafer yaşlı teyzesiyle eniştesinin köşkünde beraber kalmaktadır.Akrabaları kaplıca tedavisi için Romanyaya gider.Cafer mahalle bakkalının kızı Gülserene (Filiz Ersürer)aşıktır.Ayrıca Cafer mahalleden başka dünyayı bilmeyen kendi halinde saf biridir.Bu sırada köşkte yaılnızken askerlik arkadaşı Refikle karşılaşır.Refik işsiz güçsüz hovarda geçinen biridir.Bir gece beraber eğlenmek için pavyona giderler.Burada başlarına çeşitli işler açarlar.Ayrıca köşkü pansiyon haline getirip kiracı alırlar.Caferin akrabaları geri dönünce işler iyice sarpa sarar.performer

27 Aralık 2019 23:44

aslında filmin tek kusuru seslendirme stüdyosundaki kayıt cihazından kaynaklı (yüksek ihtimal) zeki metin filmlerinde tarif edilemez bir güzellik var güzellik sadece komedi oluşunda değil...

Cevap Yaz

KongoluNejdet

31 Mart 2018 00:14

Eğlenceli ve enteresan bir film. Ses ve fon müzikleri kalitesi çok düşük maalesef. Erman Film restore ettirdiği filmleri 420P üzeri vermiyor, bu biraz üzücü ve devasa bir logoyu filmlerin sol üst köşesine saplaması pek amatörce. Beklentimiz: En az 720P çözünürlükte logo' suz sunumlar. İlginç olan; Zeki-Metin o yıllarda zaten şöhret, yönetmen/yapımcı neden Zerrin Egeliler ve Necla Fide' yi kadroya dahil etmiş acaba? Az para almamıştır Zerrin hanım. Diğer arkadaşların dediği gibi, seyirci çekmek amaçlı olabilir. Ancak Zerrin hanım görüntüsü ile filmi çok zenginleştirmiş, harkulade bir kadın. Keyifle her zaman izlenebilecek bir film.

Cevap Yaz

SarpBayhan

7 Ocak 2018 16:04

Zeki-Metin ikilisinin güzel ve eğlenceli filmlerinden biri. Köşkte geçen bir macera. Özellikle köşk içinde geçen koşuşturma sahneleri eğlenceli. Pazar sabahı kahvaltının yanında güzel giden bir film.

Cevap Yaz

performer

21 Mart 2015 23:38

film restore edildiği için görüntüsü eskiye göre daha güzel ama ses için malesef bir iyileştirme yapılamıyor. zeki metin'in diğer filmlerinden farklı. güzel bir film.

Cevap Yaz

bysiirtli56

21 Eylül 2013 04:49

güzel hoş film ama filmin hepsi köşkte geçtiği için filmi biraz sıkıcı kılıyor bu yönden.

Cevap Yaz

beyzacetin

19 Eylül 2012 10:03

zeki metin in güzel filmlerinden. Keske cekimler ve dublaj biraz kaliteli olsaydı. Film bu yüzden cok cekici görünmüyor ama kötü ses ve görüntüye tahammül ederseniz keyifli bir film.

Cevap Yaz

MGUNAY

6 Haziran 2011 09:54

Zeki Metin'in gene güzel filmlerinden performer arkadaşın dediği gibi iki erotik bayan oyuncunun bu filmde oynaması hiç soyunmamaları o amaçla giren izleyici kesimin bayağı bir tepki göstermesine sepep olmuştur bu film.

Cevap Yaz

ali87

10 Eylül 2010 18:27

o kadar kötü film değil ben çok güldüğüm film

Cevap Yaz

performer

1 Mayıs 2009 21:55

aslında film güzel, yalnız filmin dublaj ve ses kayıt'ı çok kötü, ayrıca görüntüsüde berbat, kunt film stüdyoasunda yapılan işler genelde böyle. yoğun olarak seks filmlerinin çekildiği 1978 yılında çekilen bu filmde necla fide ve zerrin egeliler'in rol alması para tuzağı olmalı, afişe bakarak film'e seks filmi diye giren seyircilerden gişe yapma düşüncesi bazı yapımcıları bu yola itmiş olmalı. o yıllarda erman film'in sektörde saygın bir yere sahip olduğunu biliyorum.

Cevap Yaz

cansu.demir24

30 Mayıs 2007 14:08

Vasat bir film olacakken zeki metin sayasinde daha ii bir konuma gelmiş bu film. Zerrin Egeliler cok güzel bu arada.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica