Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Ah Bir Zengin Olsamperformer

26 Ağustos 2017 21:31

filmin sonunu zor getirdim. beğendiğim yönetmen sırrı gültekin'in beğenmediğim filmlerinden....

Cevap Yaz

benimsinema

4 Aralık 2016 15:02

Bende filme sarkilardan dolayi bu puani veriyorum. Zeynepin oyunculuk performansi malesef iyi degil..yada ben daha etkilenemedim. Bastan argo agzi ile konusurken sonra düzeliverdi nedense. Filmin yildizi mürvet sim ve semra yildiz, o yillara göre baya cesaretli sahneler vermis. Hikaye genel olarak idare eder

Cevap Yaz

Göztepe

29 Haziran 2014 23:09

Müzikal sahnelerle film geçiştirilmeye çalışılmış senaryo kısır döngülü oyunculuk desen başrol ve ikinci rolde oynayanlar dışında iyi. Rahmetli Tanju Okan'ın şarkıları Semra Yıldız'ın kötü kadın ve üstsüz sahneleri filmin en dikkat çeken sahneleri. Azda olsa film Semra Yıldız sayesinde erotik furyaya bulaşmış. Rahmetli Tanju Okan ve Zeynep Aksu'nun oyunculukları tam anlamıyla vasat. Her ikisinin izlediğim ilk filmleri hadi Tanju Okan ses sanatçısı o normaldir ama oyunculuk bakımından hem Murat Soydan hemde Zeynep Aksu çok yetersiz. Yinede ne varsa eskilerde var iyi kötü tam bir nostalji fırtınası.

Cevap Yaz

Avcı24

6 Haziran 2014 11:17

merak ettiğim bir film

Cevap Yaz

performer

30 Ağustos 2010 21:47

vakit geçirmek için izlenebilir.

Cevap Yaz

Alın yazısı

16 Eylül 2009 20:16

Zeynep (Zeynep Aksu) ve Murat (Murat Soydan) parasız iki sevgilidir. Biri, bir fabrikada işçi,olarak çalışırken diğeri garsonluk yapar. Her ikisininde arkadaşı olan Tanju (Tanju Okan), iki sevgiliyi çalıştığı gece kulübüne davet eder. Tesadüf bu ya, o gece Zeynep’in şarkı söyleyeceği tutar ve kulübün patronu tarafından hemen angaje edilir. Murat’ın gurur kırılmıştır. Zeynep şöhret merdivenlerini hızla tırmanırken, sevgilisi ondan nasıl intikam alacağını düşünür ve bulur.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica