Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


Yüksel38

10 Eylül 2017 17:44

Ahmet abi müşterimiz olur her gelmesinde diyordum bu sima cok tanıdık ama nerden diye? en sonunda sordum nerden animsadigimi, sagolsun merakimi giderdi birçok dizi ve filmde oynamış oralardan aklimdakalmış. Kendisi oyuculugu ile akillarda kalici bi hal almış yeni projelerde tekrar görmeyi çok isterim,Saygılarımla Abi...

Cevap Yaz

veceps

30 Ağustos 2015 15:38

Ahmet abinin diliyle benim adım PEKER. Ahmet abiyi tanıyalı çok uzun zaman olmadı televizyondan tanıyordum fakat kendisiyle tanışmak benim için büyük onur. Kişiliği ile canlandırdığı karakterler evet uyuşmuyor tamamen zıt. Tanıyan bir insan olarak söylemek isterim ki her insan bir gün sanatçı olabilir fakat insan olmak için çok emek harcaması gerekir. İşte benim AHMET FIRAT abim hem iyi bir sanatçı hem de çok güzel bir insan. Sohbetiyle güler yüzüyle tam olarak adam gibi adam. Sevgiler ve saygılar Ahmet abim. SAYIN PEKER

Cevap Yaz

ercanerdogan

25 Mart 2015 22:56

2005 yılından beri tanıdığım ve oyunculuğunu takip ettiğim özel ve güzel kişilikli bir beyefendidir kendisi.Genelde sert karakterleri canlandırmasına rağmen güldüğü zaman aynı zamanda gözlerinin içi gülen bir o kadar da sempatik olabilen biridir.Başarılarınızın devamını diliyor ve şimdiye kadarki işlerinizi takdir ediyorum Ahmet Bey.

Cevap Yaz

DADAŞŞ

26 Kasım 2014 20:12

saygı deger ahmet abim seni ekranlardan seyretmek çok güzel adamlıgınla oyunculugun paralel .. saygılarımı sunuyorum size ..

Cevap Yaz

Baerbel

10 Haziran 2011 13:11

kendimi, Ahmet beyi gerçek yüzü, gülen gözleri ve müthiş enerjisi ile tanımış olmaktan dolayı şanslı kabul ediyorum. Çünki, ya kendisini canlandırdığı karakterlerdeki gibi, hırslı, acımasız, despot ve de vahşi bakışlarıyla tanısaydım....Acaba karşısında gede de gülebilirmiydim..?????? 

Cevap Yaz

eyup34

1 Haziran 2007 15:25

ahmet bey ekranda görünen sert karaktarine karşın,tesadüfen tanıdıgımda yüksek enerji veren iyi bir insan oldugunu gördüm. filmdeki rolleriyle çatışıyor adeta.

Cevap Yaz

eagle44

10 Mayıs 2007 06:02

AHMET FIRAT BEY , KISILIK OLARAK YUKSEK BIR SAHSIYET.OYUNCU OLARAK IYI BIR SANATCIDIR.

Cevap Yaz

eyup34

2 Mayıs 2007 16:30

Ahmet fırat bey , oynadıgı iyi ve kötü adam rollerinde cok inandırıcı.Adeta yasıyor.

Cevap Yaz

hekabe

28 Haziran 2006 17:44

daha önce kötü adam karakterinde izlemiştim sanatçıyı , bu tip karakterleri çok iyi canlandırıyor sanatçı.Fantastic filmlerdeki karakterleri de canlandırabilir.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica