Ahmet Fırat

Doğum Tarihi 1 Ocak 1954
Doğum Yeri Urfa
Eğitim Durumu Üniversite

Oyuncu (34)

Son Yorumlar (9)

Yüksel38 10 Eylül 2017 17:44:58

Ahmet abi müşterimiz olur her gelmesinde diyordum bu sima cok tanıdık ama nerden diye? en sonunda sordum nerden animsadigimi, sagolsun merakimi giderdi birçok dizi ve filmde oynamış oralardan aklimdakalmış. Kendisi oyuculugu ile akillarda kalici bi h al almış yeni projelerde tekrar görmeyi çok isterim,Saygılarımla Abi...

veceps 30 Ağustos 2015 15:38:19

Ahmet abinin diliyle benim adım PEKER. Ahmet abiyi tanıyalı çok uzun zaman olmadı televizyondan tanıyordum fakat kendisiyle tanışmak benim için büyük onur. Kişiliği ile canlandırdığı karakterler evet uyuşmuyor tamamen zıt. Tanıyan bir insan olarak sö ylemek isterim ki her insan bir gün sanatçı olabilir fakat insan olmak için çok emek harcaması gerekir. İşte benim AHMET FIRAT abim hem iyi bir sanatçı hem de çok güzel bir insan. Sohbetiyle güler yüzüyle tam olarak adam gibi adam. Sevgiler ve saygılar Ahmet abim.

SAYIN PEKER

ercanerdogan avatar ercanerdogan 25 Mart 2015 22:56:59

10

2005 yılından beri tanıdığım ve oyunculuğunu takip ettiğim özel ve güzel kişilikli bir beyefendidir kendisi.Genelde sert karakterleri canlandırmasına rağmen güldüğü zaman aynı zamanda gözlerinin içi gülen bir o kadar da sempatik olabilen biridir.Başa rılarınızın devamını diliyor ve şimdiye kadarki işlerinizi takdir ediyorum Ahmet Bey.

Yandex.Metrica