Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


saralarda

4 Ağustos 2017 17:48

Türkiye'de bir çok ünlü fiziksel albenileriyle bir yere gelmiştir, gelmeye de devam edecektir. Kimileri şöhretlerini kendi yeteneklerini gösterme ve geliştirme fırsatı olarak kullanırken kimileri yalnızca tadını çıkarır. Üzülerek söylüyorum ki kendisi ikinci grupta. Rol aldığı bir çok diziyi tesadüf eseri izledim. Masum ya da masum görünümlü rolleri kotarabilse de Kösem Sultan gibi ağır bir rolde bütün iyimserliğime rağmen mimiklerine bile hakim olamaması hayal kırıklığına uğrattı. Gençlerin idolü olmak başka şey, iyi oyuncu olmak başka.

Cevap Yaz

sinemaadamı

9 Ağustos 2016 18:15

oynadığı dizilerde ve sinema filmlerinde hep alnının akıyla çıkmayı başarmış yeni yüzyılın en güçlü oyuncularından biri. başta aşka sürgünde oynadığı rolüyle beraber aşkı memnu, fatmagülün suçu ne , muhteşem yüzyıl hepsinde çok iyi rol yapmış yeri geldi mi kötüyü, yeri geldi mi iyiyi, yeri geldi mi aşkı için herşeyi göze alabilen bir kadın olmuştur. sinema filmlerinde oynadığı cesur rollerinde tutulmasında büyük bir katkı payı var. kenan doğulu sevdiğim bir ses sanatçısı eşi beren de günümüzdeki oyuncular arasından en beğendiklerim arasındadır ayrıca çok güzel de bir yüze de sahip ama sanırsam en akılda kalan rolü aşkı memnu dizisindeki bihter rolüdür. ayrıca güz sancısındaki daki rolünün dede çok başarılı muhteşem yüzyılı bırakmış diye duydum herhalde yaşlı rolü oynamak istememiş bakalım 2016 - 2017 sezonunda hangi projelerde yer alacak görecez. kenan beyle mutluluklar diliyor başarılarının da devamını temenni ederim. saygılar sevgiler.

Cevap Yaz

mansur34

18 Temmuz 2016 15:04

Beren saat aşkı memnu ve fatmagülün suçu ne dizilerinde performansı iyiydi iki rolde farklıydı benim dünyam filminde de fena değildi son işlerinde aynı başarıyı yakalayamadı umarım yeniden iyi bir dizi ve sinema filminde görürüz.

Cevap Yaz

RozaJalgasbay

28 Mart 2015 14:14

Fatmagül-de iyidi bence

Cevap Yaz

aggeloaggelo

22 Şubat 2014 07:13

Beren çok şeker bir oyuncu.

Cevap Yaz

kaledddd

23 Kasım 2013 21:37

hareketleri yapmacık gibi oyuncuğu çok cocuksu iyi bir oyuncu degil

Cevap Yaz

afentafentouli

30 Nisan 2013 02:53

çok güzel bir oyuncu

Cevap Yaz

Nümayiş

9 Mart 2012 09:45

Daha öncesinde değil ama Fatmagül rolüyle kalbimize taht kurdu. Beren çok şeker bir oyuncu. Başarı grafiği gitgide yükseliyor.

Cevap Yaz

HÜSEYİN GÖKMEN

13 Ocak 2012 20:14

başarılı,doğal bir oyuncu

Cevap Yaz

lokamalajuk

28 Temmuz 2011 22:19

Beren Saat'i sevmem ama hem güzel hemde çok iyi bir oyuncudur kendisi oynadığı rollerin hakkını teker teker vermiştir  Şu an oynadığı FatmaGül'ün suçu ne adlı dizidede masum genç bir kızı canlandırıyor ordada çok farklı bir hava sergiliyor.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica