Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Gecenin Kanatları

Gecenin Kanatları

7,04

(21 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 11 Aralık 2009 1 Saat 40 Dk Dram Duygusal Dram, Duygusal
IMAX 2d 2d 2d

Yönetmen: Serdar Akar Serdar Akar

Ülke: türkiye

Gişe: 341.382

Oyuncular: Mehmet Avdan, Levent Akkök, İbrahim İris, Emin Yaşar, Begüm Kütük, Karina Gükrer, Zeynep Anıl Tatdıran, Ali Barışık, Ferit Kaya, Arif Erkin Devamını Gör...

Konusu : Gece: Daha çocukken sivil bir baskın sonucu anne ve babasını kaybeder. Devrim fikirleri ile büyütülüp intikam almaya yemin etmiştir ve canlı bomba olmaya karar verir. O zamana kadar tek düşündüğü şey intikam olan gen kız, İstanbul'a gelince hayatın daha farklı ve yaşanabilir yönlerine şahit olur. İstanbul'a ilk adım attığında karşısına bir genç çıkar ve aşık olur. Ama fikirlerinden vazgeçebilecek midir? Genç yaşında hayata gözlerini kapatmak yerine yaşamayı, aşık olmayı seçebilecek midir?enginyuksel1982

8 Kasım 2019 15:47

farklı konusuyla vasati bir yapım olmuş. büyük beklentilerle izlenilmemesi gereken bir yapım 6/10

Cevap Yaz

enigmacuture

19 Kasım 2018 17:22

beren saat'e rağmen iyi olan film. oyuncunun yetersiz oyunculuğuna rağmen güçlü senaryo ile kurtarıyor.

Cevap Yaz

mansuryıldırım

21 Temmuz 2015 05:29

Tv dizisi tarzında çekilmiş bir film karışık başarısız senaryosu ile çok şey anlatmaya çalışan bir film buna rağmen hiç bir şey anlatamaması filmin eksileri ayrıca film pek serdar akarın tarzı değil ve başarısız bir iş çıkarmış senaryoda mahsun kırmızıgül ve ahmet küçükkayalı da pek iyi değil sadece erkan petekkaya nın iyi bir performansı var filimde ama onunda rolü pek iyi işlenmiyor sonuç olarak beklentileri veremiyen bir film ünlü oyuncu kadrosu için bir kereliğine izlenebilinir.

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

9 Mart 2015 22:38

Emeği saygıda gerekir ama özne sinema sanatı da olunca; konu daha tematik biçimde de işlenip gerekli mesajı vermeli.. Bence deneysel bir film izlenimi vermekte..

Cevap Yaz

Konyali_ERSIN

14 Ocak 2015 02:23

Anlamiyorum neden bu kadar ön yargi var. Bence hos bir filmdi. Keske küfürler olmasa.

Cevap Yaz

baran34

13 Aralık 2011 00:23

2009 yılının en çok gişe hasılatı getiren 12. filmi olmasını filmin İstinye Park'taki sonucu mahkemede hesaplaşmaya dönüşen Beren'siz Gala haberine borçlu. Film bu klasmanı haketmiyor. Maalesef senaristler yiyemeyeceği lokmayı yemeye çalışmışlar. Filmde Erkan Petekkaya ve Alper Kul haricinde oyunculuklar çok zayıf. Tabi bunda senaryonun tekdüzeliği ve yönetmenin ustalığını konuşturamamasından kaynaklandığını gözlemlemekteyiz. Bir kere Beren Saat'te atraksiyon oyuncu özelliği yok ki bu rol ona neden verilmiş. Yüz ifadesinde bile istemsizlik ve vurdumduymazlık var. Zaten oyunculuğunu beğenmezdim burda ayyuka çıktı. Ama ortada bir emek var. Film çekmek kolay değil. Umarım bu tip eleştirilerden ders alınıp kaliteli yapımlar çekilir.

Cevap Yaz

mawi yel

30 Mart 2011 01:08

çok vasat bir filmdi hayatım boyunca izledigim en kötü filmdi kelimeleri seçemiyorum ifade etmek için gerçek anlamda eleştirmeye kalksam kesinlikle çok agır cümleler dökülür dilimden ama yapmamaya çalışıyorum. Mahsun Kırmızıgül doğu filmi, aşk filmi çeksin ama siyasete bulaşmasın helede 68-78 dönemlerini baz alarak uzaktan görerek anlatılacak şeyler değil bunlar ki yaşayan insanlar cesaret edemiyor perdeye dökmeye bence oda yapmamalı güneşi gördüm ve beyaz meleği çok begenmiştim fakat bunda bütün düşündüklerimi sildi attı oyuncular mükemmeldi yavuz bingöl dışında o robotlaşmış sanki seneryo elinde okuyo gibi ama buda çok yabancı oldugu keimeleri sarf etmesinden kaynaklanıyor. Baranın otoparktaki sahnesi saydıgı küfürler berbat ötesi insanların gözünde devrimciyi kötüler bilmeyenede yalan yanlış ögretir durumda olmuş film bilgisi olmayan yeterli donanıma sahip olmayan siyasi içerikli film çekmesinki bilmeyen insanda yanlış ögrenip anlamasın....)

Cevap Yaz

uzunince

14 Ağustos 2010 14:53

film, aşağı yukarı verdiği mesaj doğrultusunda teröre Ve faaliyetlerine, eylemlerine bir gönderme yapmış senaryo gereğine dikkatlice inilmiş, bir zamanların düşünceleri şimdilerde farklı bir boyut aldığını göstermeye çalışan medya film şirketleri bakalım başarılı olabilecekler mi Aşk İle sadeleştirilen fikirler her şeyi unutturmaya değer imajı verilmiş ne yazzıkki , terörü lanetliyorum ve kınıyorum kabul görülmeyen düşünceyi silahlı ve şiddet içeren bir üslüpla sergilenmesi insanları korkutarak değilde konuşarak yapılmalı Ernosto (deli fişek) 'in üstlendiği gibi bir  dünya anlayışı yok bu yüzyılda onun gittiği yoldan gitmeden de yapılabilir tıpkı  oy sandığına gidip oy vermek gibi insnaların fikirleri değişebilir İnsansınız iletşim hakkında konuşmaya  gerek yok; şöyle bir çevremize bakalım .... 

Cevap Yaz

Yuxel1907

4 Ağustos 2010 02:38

Hikaye olarak yayınlansa insanı daha çok etkiler diye dşünüyorum. Her güzel hikayeden güzel bir film çıkmıyor. Senaryoda ciddi akış problemleri var; oyuncuların performansları da film içinde aynı standardı tutturamıyor.

Cevap Yaz

turkuaz_anlar

25 Temmuz 2010 18:56

Şaşırtıcı derecede kötü bir film... bu yönetmenden ve bu oyuncu kadrosundan böylesine kötü bir film beklemezdim... emeğe saygı ama gerçekten zaman kaybı.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica