Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


erakman

28 Ocak 2019 07:52

Yakisikli bir adamdi.Karate Can dizisin de en iyi oyunu oynayan gencdi.10 sene once yorum yazmisim hakkinda ama maalasef ekranlardan tamamen silindi.

Cevap Yaz

bltszlk

15 Aralık 2010 18:34

başarılı bir oyuncu...

Cevap Yaz

erakman

30 Mart 2009 05:26

  son derece başarılı düzeyli bir oyuncu.ekranlarda daha sık görmek isterim

Cevap Yaz

halilcan

13 Eylül 2007 03:15

sevgili gülin, yorum yazdıgın için sağol.Yeni olan ve burda olmayan daha çok film var ,ama kızlar yurdunda oynamadım.Senin televizyon ve tiyatro ile alakanı bilmek isterim.Umarım sende kabiliyetli bir arkadaşımızsındır.çünkü bu işler,hep ahbap - çavuş ilişkileri ile gidiyor malesef.Görüşmek üzere hoşçakal...

Cevap Yaz

#gülin

3 Haziran 2007 16:49

Ben sizi kızlar yurdu'ndan hatırlıyorum sanki.Merve'nin üvey abisi rolünde.Yanılıyorsam yorum yapınız.

Cevap Yaz

halilcan

13 Ocak 2007 11:42

Kim okur bilmiyorum ama ben yinede yazmadan edemiycem.Sanatçı kimliğimi almış,eğitiminide savaş alanında tamamlamış hatta hala ööğrenmeye devam ettiğim bir süreçteyim.Kaç yaşında olusanız olun bu eğitim hiç bitmeyecekmiş gibi geliyor . Kabiliyetli ve eğitimli insanların cenneti olan türkiye`; yok daha neler der gibisiniz ama baksanıza herkez bu işi yapmak için can atıyor,hatta adamını bulup yapıyor bile....haksızmıyım bilmem.SANATÇI CENNETİ TÜRKİYE !!!... Herkez sanatçıyım diye ortada geziyor,geziyorda bu durum ne kadar doğru,ne kadar gerçekçi.Kimliğinin, kişiliğinin,kabiliyet ve becerilerinin farkında olmayan okadar çok yanlış meslek seçmiş insan varki ,çoğumuz o gurubun içine giriyoruz herhalde.....iyi insan iyi vatandaş olmamız dileği ile. devam edecek..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica