Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


halilmutluyorgali

4 Ocak 2017 08:15

Murat Yıldırım'ın oynadığı Asi Suskunlar Aşk ve Ceza çok izlenen dizilerdi başarılı oyuncu

Cevap Yaz

şabanoviç

1 Ağustos 2015 17:50

suskunlarda ecevit rolünde muhteşemdi

Cevap Yaz

mansuryıldırım

24 Temmuz 2015 08:46

Asi ve suskunlar dizisinde vede kırımlı filminde oyunculuğu iyiydi son olarak bir yabancı dizide colin farrell in oynadığı diziden teklif almış ve son olarak kırımlı filmiyle ödül almış başarılarının devamını dilerim.

Cevap Yaz

Kleberson

15 Kasım 2012 22:12

hic begenmedigim oyuncu berbat oyunculuk yapiyor

Cevap Yaz

ilkeroz34

16 Ocak 2012 14:58

süper bir oyuncu ve başarılı ve oyunculuğunu çok beğeniyorum eğer kendisi oyunculuk dersi verse hemen bir günde 1 milyon kişi üye olur muratı atölyesine eminim bundan :) oyunculuğu muhteşem :)

Cevap Yaz

kariz_ma_35

29 Nisan 2010 17:43

Pek başarılı bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum mimik hareketleri zayıf aşk ve ceza dizisini beğeniyorum fakat oyunculuğu o kadar durgunki kleberson arkadaşımın dediği gibi insanın uykusunu getiren bir oyunculuğu var  şu ana kadar yer aldığı projelerde zayıf bir oyuncu maalesef...

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

14 Mart 2010 20:33

Geleçeğin ümit vadeden bir oyuncusu, ümit ederimki "Hülya AVŞAR'IN" jön yok söylemine bir son veren nisbeti oluşturup boşada çıkaracak, buda benim ona dair olan, öngörüm.

Cevap Yaz

selen_24

9 Mart 2010 16:44

ilk kez bütün çocuklarım dizisinde tanımıştım kısa zamanda çok başarılı oldu iyi bi oyuncu ekrana çok yakışıyor ......

Cevap Yaz

k-br5

25 Aralık 2009 00:57

Ekşi Sözlükten MURAT YILDIIM'a yorumlar;

- nasıl becerebiliyor bilmmiyorum ama acaip güzel aşık bakabilen bir oyuncu.asi dizisinde izliyorum ben onu ve hakikaten karşısındaki kıza "ah canım ne de güzelsin sen.. aşkımdan her an ölebilirim" diyor gözleriyle.bir de ses tonu gerçekten çok etkileyici. zaten bu durumu reklamcılarda farketmiş olmalı ki karısını çok düşünen ve aşık olan bu yüzden de onu bir bulaşık makinesiyle ödüllendiren bir koca rolünde olduğu bir reklam filmi vardı.

-fiziksel olarak klasik yakışıklılık standartlarından uzakta olan ( o da neyse :) sanırım bkz:keremcem) ama çoğu insanda aynı etikiyi yaratan fazlasıyla karizmatik oyuncu.özellikle son dizisinde duruşu,asi karakterine olan aşkını bakışları ve mimikleriyle ifade edişi işte oyunculuk bu dedirten oyuncudur.

-duygularını sadece gözleriyle bile ekrandan yansıtabilen adam.

Cevap Yaz

k-br5

23 Temmuz 2009 01:23

Gözleriyle konuşan adam,bakışlarıyla ekran başındaki bizleride,partnerinide eritebilen muhteşem oyuncu Demir karakteriyle daha çok ön plana çıktığını düşünüyorum...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica