Gökçe Bahadır

Gerçek Adı Gökçe Bahadır
Doğum Tarihi 9 Kasım 1981
Doğum Yeri İstanbul
Eğitim Durumu Akademi İstanbul Radyo Televizyon
Ajans Ahmet Koraltürk Management

Biyografisi

Akademi İstanbul Radyo Televizyon bölümünden mezun oldu. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı. Bir yandan da Fenerbahçe FM'de radyo programı sundu. Okuldan mezun olduktan sonra Best TV 'de VJ'lik, ardından Show TV'de Sinyal programının sunuculuğunu yaptı. Tatlı Hayat, Beşik Kertmesi, Mühürlü Güller gibi dönemin başarılı dizilerinde bölüm oyunculuğu yaptı. Hayat Bilgisi dizisinde Törpü karakterini canlandırdı ve geniş kitlelerce tanındı. Gökçe Bahadır, daha sonra Digiturk'te yayınlanan JoJo adlı çocuk programını sundu. Yaprak Dökümü dizisinde Leyla karakterini canlandırmıştır. Oyuncu en son Star tv'de yayınlanan Aramızda Kalsın isimli dizide Yadigâr karakterini canlandırmıştır.

Oyuncu (24)

Son Yorumlar (37)

yeşilçam1987 11 Ağustos 2018 03:21:42

1

şu andaki kadın oyuncular içinde en abartılan ve itici isim bana göre.

bltszlk avatar bltszlk 17 Haziran 2018 17:08:04

10

Hayat Bilgisi dizisinden beri bitek Gökçe Bahadır'ı ekranlarda görüyorum.Yan rollerden hem komedide hemde drama dizilerinde başrole kadar yükseldi.Hayat Bilgisi dizisinin oyuncularından bi tek Gökçe Bahadır'ın yıldızı parladı.Ufak Tefek Cinayetler p olisiye dizinde başrol olup güzel performans sergiliyor.Bende başarılar dilerim.

sinemaagresif avatar sinemaagresif 16 Kasım 2016 13:00:41

7

Pek sevdiğim bir oyuncu değil aslında ama oyunculuk yeteneği fena değil. Yaprak Dökümü , Kayıp Şehir ve Hayat Bilgisinde iyiydi.

Yandex.Metrica