Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Gökçe Bahadır (Gökçe Bahadır )

Gökçe Bahadır

Doğum Yeri : İstanbul

Doğum Tarihi : 9 Kasım 1981

Eğitim : Akademi İstanbul Radyo Televizyon

Ajans : Ahmet Koraltürk Management

Hakkında : Akademi İstanbul Radyo Televizyon bölümünden mezun oldu. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı. Bir yandan da Fenerbahçe FM'de radyo programı sundu. Okuldan mezun olduktan sonra Best TV'de VJ'lik, ardından Show TV'de Sinyal programının sunuculuğunu yaptı. Tatlı Hayat, Beşik Kertmesi, Mühürlü Güller gibi dönemin başarılı dizilerinde bölüm oyunculuğu yaptı. Hayat Bilgisi dizisinde Törpü karakterini canlandırdı ve geniş kitlelerce tanındı. Gökçe Bahadır, daha sonra Digiturk'te yayınlanan JoJo adlı çocuk programını sundu. Yaprak Dökümü dizisinde Leyla karakterini canlandırmıştır. Oyuncu en son Star tv'de yayınlanan Aramızda Kalsın isimli dizide Yadigâr karakterini canlandırmıştır.

Resimleryeşilçam1987

14 Ağustos 2019 16:52

Medyanın şişirmesiyle bir de albüm çıkartmış.Böyle insanlar nasıl bu kadar abartılıp neyine güvenipte albüm yapar bunu anlamak gerçekten imkansız.

Cevap Yaz

yeşilçam1987

11 Ağustos 2018 03:21

şu andaki kadın oyuncular içinde en abartılan ve itici isim bana göre.

Cevap Yaz

bltszlk

17 Haziran 2018 17:08

Hayat Bilgisi dizisinden beri bitek Gökçe Bahadır'ı ekranlarda görüyorum.Yan rollerden hem komedide hemde drama dizilerinde başrole kadar yükseldi.Hayat Bilgisi dizisinin oyuncularından bi tek Gökçe Bahadır'ın yıldızı parladı.Ufak Tefek Cinayetler polisiye dizinde başrol olup güzel performans sergiliyor.Bende başarılar dilerim.

Cevap Yaz

sinemaagresif

16 Kasım 2016 13:00

Pek sevdiğim bir oyuncu değil aslında ama oyunculuk yeteneği fena değil. Yaprak Dökümü , Kayıp Şehir ve Hayat Bilgisinde iyiydi.

Cevap Yaz

kartal_tibet_1938

27 Eylül 2015 14:23

çok güzel bir fiziği ve yüzü var. kemal sunalın oğlu aliyle evlenip boşandı diye biliyorum. yaprak dökümü ve hayat bilgisi en başarılı olduğu projeleridir.....

Cevap Yaz

myıldırım

24 Ocak 2015 11:56

Şu ana kadar başrolünde oynadığı kayıp şehir dizisindeki aysel rolüyle ses getirdi en fazla ondan önce yaprak dökümü dizisindede fena değildi ama son dönemde oyunculuğunda düşüş var umarım yine kayıp şehir dizisindeki gibi bir performansla döner yoksa bu saatten sonra yardımcı rollere düşecek gibi.

Cevap Yaz

daisy96

3 Ekim 2014 04:25

Hem çok güzel bir kadın hem de kaliteli ve başarılı bir oyuncu. Gerçekten karizmatik....

Cevap Yaz

XduygusuzX

11 Ocak 2013 23:36

GÖkçe bahadır..Zaten iyi bi oyuncuydu ..bu dizide resmen tavan yapıyor..

Cevap Yaz

lokamalajuk

15 Ağustos 2011 23:20

Oyunculuğu gerçektende güzeldi zaten yaprak dökümü gibi bir dizinin uzun sürmesinin nedeni kaliteli oyuncu kadrosuna sahip olmasıdır

Cevap Yaz

Rufik

16 Mayıs 2009 12:07

iyi oyuncu yaprak dökümü ve hayat bilgisinde izledim hayat bilgisinde kendisini zengin gösteren genc kızı canlandırıyordu yaprak dökümündede mükemmel hayatda başarılar dilerim

Cevap Yaz
Yandex.Metrica