Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


mansuryıldırım

12 Nisan 2015 12:54

Gerçekten diğer yorum yapan arkadaşların dediği gibi çok iyi bir oyuncu metropol kabusunda dram rolünde muhteşem oynamış benim için üzülme dizisindede komik rolde çok iyiydi hem dram hemde komedi oynayan bu değerli oyuncu buna rağmen bir türlü istenilen çıkışı yapamadı ismini duyuramadı yinede oyunculuğa 1995 yılından beri devam etmesi ve hala günümüzde durmadan projelerde yer alması sevindirici yeni film ve dizilerde görmek isteriz bu karizmatik yetenekli oyuncuyu ayrıca gerçekten bıyık çok yakışıyor daha iyi yerlerde olmayı hak eden bu değerli oyuncumuza bundan sonraki kariyerinde başarılarının devamını dilerim.

Cevap Yaz

Yuxel1907

12 Haziran 2009 16:14

"Avrupa Yakası" ve "Çılgın Kanal" dizilerinde parlayan bu değerli oyuncuyu gerçekten çok başarılı bulduğumu itiraf etmeliyim. Ayrıca kendisine bıyık gerçekten çok yakışıyor, başarılar..

Cevap Yaz

tiiyatro1

30 Ağustos 2007 11:12

Harika biir oyunculuğu var tamamen doğal metropol kabusunda da ayrı bir karizmaydı. o sahneler unutulmadı Timur abi, aklımda O sahneler daha bir çok yapımda yer aldı dahada yer almasını diliyorum .

Cevap Yaz

saracoglu1907

4 Temmuz 2007 16:43

benim canım abim.o dünyanın en mükemmel oyuncusu.örnek aldığım ve hayatımın çok benzediği,hareketlerimin bile fazlasıyla bağdaştığı tek insan. çok seviyorum seni Timur abi. bence oyuncuyum diyen onlarca insanı cebinden çıkarırsın. hem kişiliğinle hem de mükemmel oyunculuğunla. sana gıbda ile bakıyorum. SeViYorUm Seni. ÇAbuK Gel AskeRdeN...

Cevap Yaz

Saroz__

9 Nisan 2006 15:14

Keşfedilmemiş bir yıldız.Çok değerli bir aktör.Başarılarının devamını dilerim

Cevap Yaz
Yandex.Metrica