Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Furkan Kızılay (Furkan Kızılay)

Furkan Kızılay

Doğum Yeri : İstanbul

Doğum Tarihi : 30 Kasım 1990

Eğitim : Kadir Has Üniversitesi Sistem Mühendisliği

Hakkında : Türk dizi film oyuncusu ve şarkıcı. Çocuklar Duymasın adlı TV dizisindeki Emre (Havuç) karakteri ile ünlenmiştir. Sinema filmleri ve TV dizilerinin yanı sıra reklamlarda da rol almaktadır. Ayrıca 2009 yılında "Aşksın Sen" adlı albümü çıkarmıştır. 2010'da çekimlerine yeniden başlanan Çocuklar Duymasın dizisinde Emre (Havuç) karakterini yeniden canlandırmaya başlamıştır.Eğitimini Kadir Has Üniversitesi Enformasyon Teknolojileri bölümünde sürdürmektedir.

ResimlerSinemakralı1

3 Nisan 2020 07:22

Oyuncu olarak yeniden bir dizi yada filmde görmek isteriz.

Cevap Yaz

ekahyaoglu

23 Aralık 2017 15:29

Çok başarılı bir oyuncu

Cevap Yaz

SarpBayhan

27 Mart 2017 02:08

Bütün çocuk oyuncuların başına gelen gün gelip unutulma belki Furkan'ın da başına geldi yada geliyordu ki çocuklar duymasının yeni bölümleri yetişti imdada. Bence de TGRT ve ATV'de yayınlanan çocuklar duymasındaki sevimliliği kalmamıştı. Artık büyüdü Bu yıl Survivor ünlüler takımında bir şeyler yapmaya çalışıyor. Belki bir şekilde medyanın gündeminde kalmayı başarıyor ama kendisine tavsiyem okulunda başarılı olup üzerine de akademik kariyer yapmasıdır.

Cevap Yaz

mansurx

10 Ocak 2017 00:06

Furkan kızılay yetenekli,sempatik iyi bir oyuncu hayal köy dizisi ile tanındı çocuklar duymasın dizisiyle popüler oldu şarkıcılık ve sunuculukta yaptı hannas karanlıkta saklanan filminde de fena değildi şimdi survivor ile yeniden kendini gündeme getirme şansı yakaladı çocuk oyuncuların genelde başarısız olduğunu düşünürsek hala oyunculuğa devam etmesi bile adını hatırlatması bile başarı sayılır adada başarılar dilerim.

Cevap Yaz

kah38

7 Kasım 2013 18:48

Herşey çocuklukken daha güzel oluyor ozamanda bilemiyorsun zamanda hızla gidince eskileri özlüyorsun ama yinede başarılar dilerim yolun açık olsun furkan:))

Cevap Yaz

lokamalajuk

22 Şubat 2012 22:57

Furkan Kızılay çocukken çocuklar duymasında oynadığı zaman oyunculuk yeteneği baya iyi idi fakat son zamanlarda çocuklar duymasına tekrar geldiğinde aynı performansı göstermediğini gördüm  büyüyünce yeteneği körelip gitmiş sanki

Cevap Yaz

kariz_ma_35

3 Kasım 2010 20:24

Furkan Kızılay birkaç yıl önce çocuklar duymasın adlı yapımda kariyerine başladı.O yıllarda sevimliliği ile rolünü doldurabiliyordu pekte yetenekli bir çocuk oyuncu değildi aslında.O zamanlar ben onu 70 li yılların ünlü çocuk oyuncusu Sezer İnanoğlu olabilirmi acaba diye düşünyordum sonradan yanıldım.Yıllar sonra eski versiyonu çekilen aynı dizi ile ekrenlara geri döndü arkadan bağlı kırmızı saçları ve bir hayli fiziki görüntüsü değişmiş haliyle.Eski sevimliliği kalmamış oyunculuğu şu andan itibaren yapmacılıktan ileriye gitmiyor bana göre.Furkan Kızılaya tavsiyem bir izleyici gözüyle aktörlüğü bırakıp başka bir meslek seçsin yapımcılık yada sinemanın diğer kategorileride olabilir bu sektörde kalıcı olursa eğer.Yıllar önceki sevimlilik hali ve rolünü doldurduğu ve günümüzdeki fiziki görüntüsünü göze aldığımda ve değrlendirme yaptığımda. 2 puanı uygun görüyor kendisine başarılar diliyorum.  

Cevap Yaz

müjde_li

17 Haziran 2010 10:43

keşke hafızamızda çocuk oyuncu olarak kalıp başka bir işle uğraşsaydı :( olmuyor eğitimsiz olmuyor üzgünüm Havuç :(

Cevap Yaz

seda_neşe

26 Eylül 2009 04:28

Çocuklar duymasında iyiydi ama artık pek ortalıkta yok 

Cevap Yaz

Halil Güneşli

20 Eylül 2009 01:46

Furkan Kızılay hiçbir zaman iyi bir oyuncu olamadı, aslına bakarsanız iyi bir oyuncu adayı bile olmadı, Çocuklar Duymasın adlı dizinin popüleritesini ve kendi yapmacık hareketlerini kullanarak bir dönem isim yapmaya çalıştı. Alt yapısı olmadığı için, malum diziden sonra piyasada tutunamaması da çok şaşırtıcı değildir. Oynadığı reklam filminden aldığı para ve o parayı lüks araba ile değerlendirmesi de ailesinin vurdumduymazlığı olsa gerek, aslına bakarsanız bir çok sanatçı şöhret olup parayı bulduktan sonra nasıl harcadığını bilmez hale geldikten sonra, parası pulu kalmayınca çöpten ekmek toplamaları ne kadar acınacak ve açındırılacak bir durumdur, istisnai örnekler dışında, bu da medyanın bir reyting oyunu olsa gerek

Cevap Yaz
Yandex.Metrica