Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Çocuklar Duymasın 1. Sezon (Çocuklar Duymasın)

Çocuklar Duymasın 1. Sezon

8,14

(20 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Komedi Aile Komedi, Aile
IMDb puanı: 0

Yönetmen: Bora Tekay Bora Tekay

Ülke: türkiye

Oyuncular: Alper Türedi, Murat Bezek, Yakup Akın, Erkan Köse, Oktay Tosun, Kerim Kabalcı, Hakan Salınmış, Engin Yüksel, Müfit Can Saçıntı, Engin Bilgiç Devamını Gör...

Konusu : 4 kişilik çekirdek bir aile... Evin babası Haluk, evin annesi Meltem, evin büyük kızı Duygu ve evin en küçüğü olan Havuç. Haluk sadece televizyon izler ve Meltem'e hiç yardım etmez. Meltem ise Haluk'un bir kereliğine bile olsa ona güzel sözler söylemesini ve eve bir kez elinde bir demet çiçekle gelmesini ister. Havuç ise eskiden babasından cep telefonu istiyordu. Cep telefonunu aldı ve büyüdü. Şimdi ise babasından araba istiyor. Duygu ise Havuç'a araba alınırsa kendisinin evden gideceğini söylüyor.fecrialem

13 Kasım 2011 15:35

daha önceki yorumumda dizinin altın çağını yaşadığını yazmıştım.dizinin ilerleyen bölümlerini görünce yanıldığımı anladım. havuç ve arkadaşlarının azgın tavır ve geyikleri, belkide ilgiyi arttırmak için dizideki kadınların gitgide transparanlaşan kıyafetleri, haluk ve meltemin yavaş yavaş başlayan öpüşme sahneleri v.b dizinin özellikle ailece seyredilmesini mümkün kılmıyor. sıkılıyorum. bence dahada lastik gibi uzatmadan derhal bitmeli. 

Cevap Yaz

missy77y

11 Temmuz 2011 21:56

tekrar başlamamalıydı. eğer tekrar başlamasaydı 2002 yılında, çocukluğumuzun o güzel dizisi olarak kalırdı akıllarımızda ama maalesef dizi tekrar başladı ve her hafta daha da saçmalıyor. karakterler eskisi gibi samimi gelmiyorlar ve işlenen konu artık boş geliyor. diziyle ilgili tek iyi şey ali barışık'ın canlandırdığı basri karakteri diyebilirim.

Cevap Yaz

dirty_witch

9 Temmuz 2011 16:20

izliyorum ama ilk versiyonu daha bir güzeldi.

Cevap Yaz

Hüsna kadın

7 Temmuz 2011 22:41

Geçenlerde bu diziye bir bakayım dedim. Aman Tanrım, aynı şeyler, aynı hikayeler, aynı konular, aynı ifadeler, aynı oyunlar, aynı aynı aynı... Off yaaaa baydı. Tek fark çocuklar büyüdü. Tamer Karadağlı'nın aynı oyunu, repliği, ifadeleri, Pınar Altuğ'un aynı tepkileri, Fıs fısın aynı oyunları, ifadeleri, off yaaa off.  Kim izler bunları devamlı, Sıkılmadı mı insanlar?  Yokk yaaa, ayıptır yanii, hala gözümüze sokar gibi izeyin diyorsunuz. Sıkıcı yaaa.

Cevap Yaz

pavlon

9 Haziran 2011 08:34

Duygu'nun mutlu olmasına çok sevindim.

Cevap Yaz

arjante

2 Haziran 2011 11:04

Bu dizi hiç bitmez çünkü aynı konuları ısıtıp ısıtıp insanların önüne koyuyorlar.İnsanlara illa bir şeyler öğretme misyonu da edinmiş gereksiz bir şekilde.İlla sosyal mesaj! verilecek her bölümünde.Gereksiz bir dizi ciddi şekilde vakit kaybı nazarımca.

Cevap Yaz

t_rex

12 Mayıs 2011 19:08

Dizi sanatı(!) dejenerasyon evrelerini yaşıyor; İnsanlar derinliği olmayan,duygusu zayıf dizelere yönelmiş. Bu çerez dizilere izleyici reyting verdiği sürece bu bozuk dizi anlayişı sürüp gidecek. Çocuklar duymasın dizisini izleyen bence yeni dizilerin yeni yapımların önünü kapatıp bu ticari  dizilerin devam etmesini sağlayan kısır döngünün yaratıcılarıdır.Dizide malzeme bittiği için eğiticiliği paravan kullanmaktadır. Bu diziler için bir insan, içinden 'Ben bu diziyi aradığım, beklediğim ruhumu besleyen bir  dizi olarak görüyorm diyebiliyorsa okey. Ama böyle olduğu için izlemiyorlar  sırf  tv de zaman kaybetmek için izliyorlar.  Artık her bölümü sinema tadında diziler  bekliyorum.Ama biliyorun bir dönem gelecek ve dizi profili tamamen değişecek. 

Cevap Yaz

cicoz99

9 Mart 2011 23:03

tamam diziye yeni oyuncular girdi.ben birşey demiyorum dizi komik.ancak 2002  deki versiyonu daha güzeldi bence.2002 den 2004 de kadar sürmüştü.ama şimdi o zaman ki kimi dizide tad göremiyorum.yinede tüm ekibe saygılar

Cevap Yaz

fecrialem

22 Şubat 2011 18:51

çocuklar duymasın bence en parlak çağını yaşıyor. yeni karakterler diziye renk getirdi. konular bir iki kişi üzerinden sıkıcı bir şekilde gitmiyor.

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

17 Şubat 2011 02:26

Bence yeni versyon bu diziye Denizli li dünür ailenin katılması daha bir izlenir kılmış. Ben şahsen.. severek izlemeye devam ediyorum...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica