Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


sinemaadamı

7 Mart 2016 20:11

bu kızın ismini hep merak ederdim öğrendim sonunda tele kızlar, suçlu gençlik, alın yazım, arzu gibi gençlik filmlerinde hep onu görürdük alın yazımda hülyanın çoçukluğunu iyi ki oynamış hülya gibi masmavi gözleri var çünkü. çok başarılı ve güzel bir oyuncu.

Cevap Yaz

osmanlı_bursa

12 Ağustos 2015 15:09

ümraniyede yoksulluk ve sefalet içinde bir harabede 4 çocuğuyla yaşam mücadelesi verirken bulunup kendisine bir hayır kurumu tarafından yardım edilmiş yaşanılır bir eve taşınmıştır ancak nedense Yeşilçam geçmişinden hiç bahsedilmiyordu haberde. şuan 43 yaşında

Cevap Yaz

MGUNAY

9 Ekim 2014 15:25

oyunculuğu iyi oynayamasada güzelliği sanırım bu açığını örtüyordu. Vahşet Kasırgası filminde oldukça cüretkardı.

Cevap Yaz

lebkuchen

26 Aralık 2012 12:00

Ekranlardaki icler acisi son halini görmek beni cok üzdü..Insan nasil olurda o genc yasta perme perisan bir hale gelir..Allah Yardimcisi olsun..

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

4 Aralık 2011 19:48

Güzel de olmasına güzel ama; daha çok çocuksu masumane bakışı ile hatırlanan da bir oyuncu. Sinemada 15 cıvarı filmde rolde almış, daha sonra'da akıbeti bilinmeyen oyuncular içine oda karıştı diye de anımsıyorum.

Cevap Yaz

delikadir39

4 Aralık 2011 11:45

Güzel bir kızdı.Arzu filminde ablası rolündeki Banu Alkan'dan bence daha güzeldi.

Cevap Yaz

Exotic

13 Şubat 2009 03:19

evet herhalde cogu insan arzu filmiyle tanidi bende oyle soyledigim gibi.. ama filmler izledikce yeni yeni filmlerde kendisini goruyorum.. sitede yazmayan yada unuttugumuiz.. belki zamanla baska filmlerdede gorurum kendisini .. bu aralar yeni bi filmini buldum bakalim ... :) guzel , cici , lolita bi oyuncumuzdu.. favorimdir

Cevap Yaz

enigmacuture

12 Şubat 2009 15:47

arzu filmi ile tanıdım bende çok güzel bir oyuncu.

Cevap Yaz

Exotic

9 Şubat 2009 12:21

songul gunduz kucuk rollerin oyuncusuydu bir zamanlar... kendisini arzu filmiyle tanidim..listesinde yer almayan baya bi filmdede izlemissimdir kendisini ornegin : tele kizlar filminde de 30 san bi rolu vardir :)

en iyi filmleri suphesiz arzu ve yalniz kadindir.yalniz kadinda tecavuze ugrayan ve kotu yola dusen bi kizi canlandiriyordu..arzu filminde ise banu alkanin kardesini oynuyordu...kendisini begenirim ve sanirim butun filmlerini izlemissimdir ....zaman zmaan filmlerini takip izlerim...playmen gibi dergilere soyunmustur suan nerelerdedir acaba... songul seni unutmayanlar var bunuda unutma :)

 

Cevap Yaz

yedikule_zindanı

15 Mayıs 2008 19:11

Bu kızı Diler Saraç'ın öz kızı zannederim hep görünce..Demek Youtube'ye de eklemişler görüntüsünü.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica