Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Şebnem Hassanisoughi (Şebnem Hassanisoughi )

Şebnem Hassanisoughi

Doğum Yeri : İstanbul

Doğum Tarihi : 7 Aralık 1985

Ajans : Yasemin Özbudun Talent Management

Hakkında : Şebnem Hassanisoughi (d. 7 Aralık 1985) İstanbul doğumlu Türk sinema, dizi oyuncusu.Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Ana Sanat Dalı ve Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Yüksek Lisans Program eğitimleri almıştır.mansurx

7 Kasım 2016 22:07

Şebnem hassanisoughi güzel,yetenekli iyi bir oyuncu özellikle sanat filmlerine çok yakışıyor yeni dizi ve filmlerde görmek isteriz başarılar dilerim.

Cevap Yaz

Kleberson

5 Kasım 2016 16:29

Güzel bir kadin basarilida buluyorum.

Cevap Yaz

galaktiko

7 Ağustos 2010 03:28

Kendisi güzel olduğunuz kadar da yeteneklisiniz kontenjanında ki az sayıda oyuncudan biridir.. ancak daha oyunculuk serüveninin başlarında olmasından mütevellit azıcık acemidir ki bu bir oyuncu için herhalde en güzel dönemlerdir. nitekim arayışın bittiği yerde sıkıcılık başlar. henüz bir dizi ya da filmde tam olarak gözümüze sokulmamıştır ki bu da onun için oldukça iyi bir durumdur. isteriz ki gözümüze girmeden önce bir miktar deneyim edinsin ki gözümüze soktuklarında ona ait bir şey kalabilsin kızımızın elinde. bu yüzden şiddetle tiyatro yapsın.. zaten şu sıra Semaver Kumpanyası'nda Titus Andronicus adlı oyunda seyirci karşısına çıkmaktadır..

 

Cevap Yaz

galaktiko

7 Ağustos 2010 03:16

 

Kendisi Türkiye'de ender görülen hem yetenekli hem güzel formatındaki oyuncumuzdur. Şu sıra Semaver Kumpanya'da Titus Andronicus adlı oyunda oynamaktadır. sinemada da görsek ne güzel olur..tv olmasa da olur. ama 'maddiyat işte naparsın' sa durum olsun o zaman ne diyelim..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica