Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Tarık Ündüz (Tarık Ündüz)

Tarık Ündüz

Doğum Yeri : İstanbul

Doğum Tarihi : 4 Temmuz 1988

Ajans : Asiye Kocaman Casting

Hakkında : Babası Gazanfer Ündüz annesi Fulya Özcan'dır. Ayrıca usta tiyatrocu merhum Gazanfer Özcan’ın torunudur. Tiyatrocu bir ailede dünyaya gelen Tarık Ündüz aile bireylerinin yolundan gitmiş ve Yeditepe Üniversitesi'nde tiyatro bölümünde okumaktadır.1993 yılında ilk dizisi olan Kuruntu Ailesi'nde oynamıştırOmrFrkDmr

2 Temmuz 2017 16:13

Mimikleri ve hareketleri çok hoşuma giden oyuncu.. Not Defterinden önce Akasya Durağı ve Adab-ı Muaşeret de izlemiştim gayet başarılıydı. Not Defteri projesiyle yükselmişti, dizi uzun sürse ismini tüm Türkiye'ye duyurabilirdi. Aldığı film projelerinde de çok başarılı rol üstleniyor Tarık Ündüz.

Cevap Yaz

M.Y

25 Kasım 2015 08:40

Tarık ündüz çocukluğundan beri oyunculuk yapmasına rağmen hala popüler bir oyuncu olamadı yakışıklı ve temiz yüzlü olduğu için pek göze batmadı ama ortalama sıradan bir oyuncu.

Cevap Yaz

princessofrain

23 Mart 2009 01:09

adab-ı muaşeret filminin setinde karşılaşmıştım ve resmen aşık olmuştum.eve geldiğimde içim içimi yiyordu sadece adının tarık olduğunu biliyordum kim olduğunu bulmaya çalışırken o üzücü haber geldi gazanfer özcan vefat etmişti :( öğrendim ki torunuymuş acısını onunla birlikte yaşadım.o benden habersizken...eğer girip bakıyorsa allah rahmet eylesin.filmin vizyona girmesini onu görmek için sabırsızlıkla bekliyorum

Cevap Yaz

gunyazi

23 Şubat 2009 00:48

Kaç gündür büyük usta Gazanfer Özcan'ın vefat haberi ile sarsıldım... :(((

Yeri kesinlikle doldurulamayacak bir sanatçı...

 ve ben Tarık Ündüz'ün, Gazanfer Özcan'ın torunu olduğunu da bu vesile ile öğrenmiş oldum...

Televizyonda izledim...

Dedesi için düzenlenen törende yaptığı konuşma ile ve güçlü duruşu ile kat kat arttı ona olan hayranlığım...

Tarık Ündüz'ün, dedesinin adını yaşatacağına, çok çok başarılı bir  sanatçı olacağına bütün kalbimle inanıyorum.

 Yeni bir filmde oynamış: Adab-ı Muaşeret. Sabırsızlıkla bekliyorum izleyebilmeyi.

Umarım film vizyona girince bir imza günü falan düzenlenir de gidip Tarık Ündüz'le tanışabilirim...

Cevap Yaz

gunyazi

1 Aralık 2008 13:52

reklamlarda ve dizilerde zaman zaman izledikçe hayran oldum kendisine... daha da çok dizide ve filmde rol almasını isterim. çok başarılı bir oyuncu. gelecekte pek çok başrolde izleyeceğiz eminim kendisini. bir gün tanışabilmek ve imzalı resim de alabilmek isterim kendisinden.

Cevap Yaz

angelstone505

20 Kasım 2008 19:31

çocukluğunda   Kuruntu Ailesinde  izlediğimiz  bu  küçük  çocuk  delikanlı oldu  ve  filmlerde oynuyor ,hemde  bu kadar önemli filmde ,kısada  olsa  rolü çok başarılı ,devamını dilerim filmlerinin ve dizilerinin.

 

Cevap Yaz
Yandex.Metrica