Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Mehmet Günsür

Mehmet Günsür

Doğum Yeri : İstanbul

Doğum Tarihi : 8 Mayıs 1975

Eğitim : Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi

Ajans : İd İletişim Ve Danışmanlık

Hakkında : 1975 yılında Tatar kökenli [2] bir ailenin ikinci çocuğu olarak İstanbul'da dünyaya geldi.[3] Annesi Sibel Hanım bir öğretim görevlisi, babası Teoman Bey ise bir kuantum fizikçisidir. Modern bale koreografı olan ablası Zeynep Günsür Yüceil aynı zamanda bir öğretim görevlisi. Oyunculuğa yedi yaşında çeşitli reklam filmlerinde oynayarak başladı. 14 yaşındayken Okan Uysaler'in yönettiği Geçmiş Bahar Mimozaları adlı dizide Rutkay Aziz, Filiz Akın ve Müşfik Kenter gibi oyuncularla rol aldı. İtalyan Lisesinden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'ne girerek buradan mezun oldu. Bir müzik grubuyla konserler veren Günsür, dört yıl boyunca restoran işletmiştir. Hamam filminin figürasyonunu yapan bir arkadaşının aracılığıyla seçmelere katıldı. Deneme çekiminin ardından role kabul edildi ve Ferzan Özpetek'in yönetmenliğindeki bu filmle adını geniş kitlelere duyurdu. Filmin ardından yalnızca oyunculuğa yönelme kararı aldı.sinemakralı1

20 Şubat 2020 13:22

Sevgili mehmet günsür her işinde aynı rolü oynayan bir oyuncuya dönüştü reklamda aynı gerçekte aynı fi dizisinde aynı atiye dizisinde aynı ya oyunculuğa ara versin yada kötü rollere başlasın böyle devam edecekse oyunculuğu bıraksın sevdiğim bir oyuncuydu şimdilik favorim de tutup 5 puan veriyorum ama 7 puan verdiğim oyuncu 5 puana düştü böyle giderse dibi görecek gibi.

Cevap Yaz

Busra_Yldz

28 Temmuz 2018 21:53

En beğendiğim erkek oyunculardan birisi. Magazinden uzak ailesiyle mütevazi bir hayat yaşıyor. Kendisi sadece oyunculuğuyla gündeme geliyor başarılarının devamını dilerim.

Cevap Yaz

MenesCrow

25 Eylül 2015 14:52

2003 yılındaki O şimdi Asker filmindeki depremzede rolünü oynadığından beri Mehmet Günsürü takip ederim.Hiç mübalağasız oynadığı her film ve dizide ortaya kendini farkını koyuyor.Onu izlerken insan dinleniyor,çok tuhaftır Mehmet Günsür'ün sesini duyarken insan rahatlıyor .Gerek oyunculuğu gerekte kendi özel hayatın da ki kişiliği ona her yolu açacaktır.Son olarak Muhteşem Yüzyıl'da sergilediği "Şehzade Mustafa " karakteri beni onu tarihi bir proje de baş role seçmeme neden oldu.Umarım onun gibi biriyle iş yapma fırsatımız olur.Mehmet Günsürü seviyoruz.

Cevap Yaz

sezi

13 Şubat 2014 18:43

Hem oyunculuğu hem de görselliği çok etkileyici

Cevap Yaz

iikgs

7 Şubat 2014 20:07

muhteşem bir oyuncu şehzade mustafa ile birlikte aşkım tamamlanmıştır kendisine :) gözümü kırpmadan onu izledim sadece muhteşem yüzyılda :) ve şehzade mustafa için agladım :(

Cevap Yaz

pinardogan

19 Nisan 2013 01:33

çok yakışıklı anlatılamaz bi çekiciliği var çok hoş aynı zamanda çok iyi bi oyuncu muhteşem yüzyılda şehzade mustafa karakterini çok iyi canlandırıyor mehmet 38 yaşında olduğuna hala inanamıyorum =)

Cevap Yaz

Nümayiş

9 Şubat 2012 10:16

Çok şeker bir oyuncu. Şeytan tüyü var sanki... Hayran olduklarımdan... Bence çok da başarılı... Eminim çok daha fazla başarıları olacak.

Cevap Yaz

porssuk

25 Temmuz 2011 23:10

Oyunculuk gücü tartışılır ama olmazsa olmaz bir insan.

Cevap Yaz

ASLANTAS

13 Haziran 2011 00:56

Aşk tesadüfleri sever...izledikten sonra şuna karar verdim..İşte hem fiziği hem karakteriyle gerçek bir JÖN..kendisinden 15 gün büyüğüm ve tüm kompleksizliğimle ve överek söylüyorum, inanılmaz derecede yakışıklı, çok sıcak elektiriği olan, sadece Türkiyede değil Oskar halısını tepe tepe yürüyecek gerçek star....Valla gözümde çok yükseldi büyük projelerde izlemek istiyorum...Sonsuz başarılar....

Cevap Yaz

sinan05

23 Temmuz 2009 09:40

hayranı olduğum bir oyuncu çok yakışıklı,karizma adam,oyunculuğuyla da mükemmel bir isim,bu aralar fazla ortalarda gözükmüoer ama inşallah değişik film projeleriyle karşımıza çıkar.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica