Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Tolga Güleç

Tolga Güleç

Doğum Yeri : İzmir

Doğum Tarihi : 20 Eylül 1981

Eğitim : Dokuz Eylül Üni. Güzel Sanatlar Fak. Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat dalı

Hakkında : Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde ilk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra, önce Çukurova Üniversitesi'nde işletme eğitimine başladı. Ancak bu bölümü yarıda bırakarak, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı'ndan mezun oldu. Hatırla Sevgili, Gece Gündüz, Kırık Kanatlar, Öyle Bir Geçer Zaman Ki gibi dizilerde rol aldı. Şu anda Son Çıkış dizisinde Cesur karakterini canlandırmaktadır. "Zor Yılların Kayıp Çocukları" adlı Film/Belgeselde başrol oynamaya hazırlanan Güleç, bu filmde apolitik bir genci canlandırmaktadır. Belgesel/Film Kültür Bakanlığı destekli iddialı bir projedir. Filmin 12 Eylül 2012 tarihinde izleyicilerle buluşması bekleniyor. Oynadığı "Eksik Sayfalar" adlı film 2013'te vizyona girecektir.

Resimlerkartal tibet tutkunu

21 Nisan 2011 02:03

Bence 'Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisinde olan, Ahmet rolü ile Sinema Tv İzmir den bir oyuncu daha kazandı diyorum.. Ümit ederim beni yanıltmaz!..

Cevap Yaz

goodfellas22

4 Ocak 2011 14:42

öyle bir geçer zamanki de öne çıkan bir oyuncu.Performansı gerçekten de olağanüstü ekranlara çok yakışıyor

Cevap Yaz

macrusflame

17 Ekim 2008 04:44

bir görünüp bir kaybolan oyuncu türlerinden. ama takipçisiyiz cunku gelecegı parlak gorunuyor yeni jönlerden olacagı kesin. sansı bahtı açık olsun yuzunun eskimemesi ve basarılarının devamı dilegıyle...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica