Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Eksik Sayfalar

Eksik Sayfalar

6,33

(6 kişi yorum yaptı)

2013-03-05 21:07:49 10 Mayıs 2013 1 Saat 31 Dk Polisiye Gerilim Dram Polisiye, Gerilim, Dram
IMAX 2d 2d 2d 2d

Yönetmen: Ozan Çobanoğlu Ozan Çobanoğlu

Ülke: türkiye

Gişe: 11.950

Oyuncular: Hüseyin Avni Danyal, Ebru Şahin (I), Tolga Güleç, Kaan Çakır, Soydan Soydaş, Ozan Çobanoğlu, Sanem İşler, Onur Bilge, Ferdi Dalkılıç, Tuvana Türkay Devamını Gör...

Konusu : Sekiz üst düzey yönetici, dolandırıcılık suçlarıyla yargılanmaktadırlar. Bu yargı sürecinde, bir gün kendilerini daha önce hiç görmedikleri bir ofiste bulurlar, kendini "Patron" olarak tanıtan gizemli bir adam onlara hayatlarında daha önce karşılaşmadıkları gerçeklerle yüzleştirecektir. Bu gerilim dolu günlerde hayatta kalmak için ellerinden gelen her şeyi yapmaya razıydılar artık. Son derece teknolojik olan bu ofis, sekiz çalışanını hiç bir yere bırakmak niyetinde değildir. Aksiyon ve gerilim dolu günler başlamıştır artık. Nerdeler? Şimdi ne olacak? Gizemli Patron kim?, Kimler yalancı? Kimler masum? Kimler suçlu? kimler suçsuz?'... Akıl sınırlarını zorlayan bu sorular, birbirinden ilginç sürpriz finallerin habercisi olacaktır.mansuryıldırım

28 Haziran 2015 17:40

İlk yazdığım yoruma hala katılıyorum film nerdeyse ingiliz filmi exam ın aynısı bun rağmen yinede hikayeyi yerlileştirmişler hüseyin avni danyalda iyi performans göstermiş yönetmenin gişede başarısız olması üzücü tek türkiyeden kazandığı paraları paramparça ve bu filmde yapımcı olarak kaybetmiş ondan filme biraz olumlu bakıyorum ve 1 puan yükseltiyorum filmin ortalama bir başarısı var zaman geçirmek için izlenebilecek bir film.

Cevap Yaz

mansuryıldırım

7 Eylül 2014 10:01

Filim özgün olmadığı exam filminden fazlaca esinlenme olduğu için 5 puan veriyorum bizim sinemacılarımızın daha orjinal daha özgün olması lazım yoksa 6 puanlık film.

Cevap Yaz

mansuryıldırım

7 Eylül 2014 09:56

Bu film exam adlı ingiliz filminin nerdeyse aynısı orda korku bilimkurgu burda gerilim drama döndürülmüş ve içine intikam serpiltilmiş yoksa aynı film.

Cevap Yaz

jones.seker

7 Eylül 2014 08:02

ben film dün akşam izledim ve beni gerçekten çok etkiledi

Cevap Yaz

baran34

12 Şubat 2014 11:32

Ozan Çobanoğlu'nun ilk yönetmenlik denemesi bence başarılıydı. Pekte denenmemiş bir kurgu ve senaryo ile karşımıza çıktı. İzleyicileri sürprizleri ile filmin içinde kalmasını sağladı. Oyunculuklarda fena değildi. Finali tam bir sürprizdi. İzlemeye değer bir film.

Cevap Yaz

blacknanaeyes

1 Nisan 2013 15:06

congratulation Mr ozan i wish all susses

Cevap Yaz
Yandex.Metrica