Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Seçkin Özdemir

Seçkin Özdemir

Doğum Yeri : İstanbul

Doğum Tarihi : 25 Ağustos 1981

Eğitim : Kocaeli Üniversitesi - Müjdat Gezen Sanat Merkezi

Ajans : Rezzan Çankır Cast Ajansı

Hakkında : 2004 senesinde İstanbul “My Radio”da 5 ay boyunca drive time’da interaktif bir radyo show programı gerçekleştirdi. 2004 Ağustos ayında “Number 1”a transfer olarak televizyon programı da yapmaya başladı. 2005 senesinde Foster’s sponsorluğunda yaptığı “Faraş” isimli absürd programın ardından, 2006 senesinde Türkiye’nin en büyük gençlik kulubü “Gnctrkcll’’ Seçkin Özdemir’le çalışmaya başladı. Müjdat gezen sanat merkezinde aldığı tiyatro eğitiminin ardından Akbank, Ülker, Binboa Vodka, Coca-Cola ve Gnctrkcll reklam filmlerinde rol aldı ve 2008 yılında Atv’nin Yaban Gülü dizisinde Burak karakterini oynadı.

2 senedir Number 1 Tv ve Number 1 Fm’de yönetmen Önder Kızılkan’la birlikte Gnctrkcll sponsorluğunda “Play” isimli gençlik müzik eğlence programını hazırlayıp sunmaktadır ve Gnctrkcll’nin tek televizyon sunucusudur. Ayrıca Gnctrkcll’nin Türkiye çapındaki organizasyonlarında sahne sunuculuğu yapmaktadır.Sinemakralı1

3 Mart 2020 18:15

Oynadığı çoğu dizi yayından kalksa da oyunculuğa hiç durmadan devam ediyor epey aktif umarım hep böyle aktif olur yakışıklı ve karizmatik bir oyuncu umarım bir dizisi tutar yada tutmuş bir diziye girer son 5 dizisi tutmadı hizmetçiler dizisi cumartesi başlıyor ve dizide genelde dizileri tutmayan deniz baysal var umarım bu sefer dizi tutarda bu şansızlığı ikisi de kırar.

Cevap Yaz

dizifilmanalizz

24 Temmuz 2019 03:48

sadece muhteşem yüzyıl da başarılı oldu

Cevap Yaz

mansuryıldırım

21 Mart 2015 05:22

Yetenekli yakışıklı karizmatik bir oyuncu son dizisi racon ailem için dizisinde o kadar iyi oyuncu arasında en iyi performans kendisine ait tebrik ederim performansını beğendim ama bazen soğuk gibi görünüyor daha düşünmeden oynamalı ayrıca oynadığı işlerde rolünün hakkını veriyor bu değerli yeteneği magazin yerine dizi ve sinemada görmek isteriz başarılarının devamını dilerim.

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

5 Aralık 2011 19:40

Ha, şu Aktüelitel meşhur dizi "Muhteşem Yüzyıl"ın Leo'su salt dizi'deki olan yalın oyunculuk için bile daha şimdiden 4 puanı haketmekte. Birde sevdiğim de bir oyuncu Özge ÖZPİRİNÇCİ ile herkesimin çokta sevdiğini inandığım AL YAZMALIM'ın yeni versyonunda oynamakta... 

Cevap Yaz

merve1986

10 Ekim 2011 04:13

Yaban gülün de izlemiştim çok sevmiştim sonra nette konuşmuştuk resim göndermiştim bölüm resimleri şimdi de al yazmalım da çok seviyorum seçkin'i dizi de süper bol şans.

Cevap Yaz

capone

19 Ağustos 2008 12:14

Number 1 vj lerinden.Play diye programı var sulu esprileri çoktur

Cevap Yaz
Yandex.Metrica