Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Al Yazmalım

Al Yazmalım

6,67

(7 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Dram Dram

Yönetmen: Nisan Akman Ali Bilgin Nisan Akman, Ali Bilgin

Ülke: türkiye

Oyuncular: Öner Ateş, Zafer Kaya, Anıl Çelik, Serkan Uzuner, Nursel Köse, Pınar Ünsal, Ümit Olcay, Burak Önal, Bahadır Vatanoğlu, Aslı İçözü Devamını Gör...

Konusu : “Al Yazmalım” Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği Dünya edebiyatının mihenk taşlarından Cengiz Aytmatov'un Kırmızı Eşarp adlı romanının günümüz Türkiye'sine ve TV ekranlarına uyarlanarak senaryolaştırıldığı “Al Yazmalım” yeni sezonda ATV ekranlarında izleyici ile buluşacak. Mahinur Ergun'un kaleme alıp Nisan Akman'ın yöneteceği “Al Yazmalım”da Barış Falay , Özge Özpirinçci ve Seçkin Özdemir’in yanı sıra; Nesrin Cevadzade , Ahmet Saraçoğlu , Saygın Soysal , Gözde Kansu , Zeynep Eronat , Macit Koper , Münir Canar gibi ünlü oyuncular rol alıyor. “Al Yazmalım”ın aşk serüvenine eşlik edecek müzikler ise Toygar Işıklı imzası taşıyor. Büyük usta Cahit Berkay'ın klasik eserini yeniden aranje eden Toygar Işıklı yine dilden dile dolaşacak müzikler hazırladı. Fırtınaların yoğurduğu aşık bir yüreğin huzuru, güvenliği, sabrı ve kendisine emek vereni seçişinin, kalbinin sonsuza kadar kırık kalmasını güç de olsa göze alarak başka bir yaşama geçişini konu alan “Al Yazmalım” soluksuz bir aşk hikayesi izlemek isteyenleri yeni yayın döneminde ATV ekranlarında karşılamaya hazırlanıyor…

Yapımcı

Sanat Yönetmeni

Dekor Tasarım

Kostüm Tasarım

Yapım Ekibi

Yönetmen Ekibi

Kamera Ekibi

Post-Prodüksiyon

Işık Ekibi

Sanat Ekibi

Makyaj Ekibi

Ses Ekibikaradaqlı

5 Haziran 2012 16:38

söylediklerinize 10 üzerinden 10 veriyorum .. 

Cevap Yaz

portiangel

25 Ocak 2012 10:57

ya bi proje çakma olurda bu kadarda adi ve basit yapılmazki. hey gidi türkan şoray ve kadir inanır heyyy. bunuda izleyen varmı acaba ? 

Cevap Yaz

surgungibi

19 Eylül 2011 23:15

Film oynadi görüldüki bu film o film degil bu konu baska konu sadece isimer ayni

Cevap Yaz

t_rex

15 Ağustos 2011 20:24

önyargı yapıyorsunuz. önce görelim sonra konuşalım. pek bir beklentim yok ama izlemedende karar verilemez. yaratıcılarını tanımıyoruz ve ne niyetle yaklaştıklarınıda. bırakınız yapsınlar. kötü oluncada kazanan yeşilçam olur yine. 

Cevap Yaz

MGUNAY

15 Ağustos 2011 16:50

yorumunuza katılıyorum yeni bir şeyler üretemezsek eskiyi hep tekrar edip duracağız izleyici olarak bu dizilere bakmayarak protesto edebiliriz.

Cevap Yaz

CenkAydin1

15 Ağustos 2011 16:36

1978 Yapimi, Efsane Sinema Filmi "Selvi Boylum Al Yazmalim" dan alinan Müzigi, ayni Eser ile yapilan "bu 2011 Yapimi Dizi" tam bir Para tuzagidir..(!) Bilindigi gibi Dizilerden Tonlarca Paralar kazaniliyor..! Efsane olan ve En iyi Ask Filmi olarak bilinen "1978 Yapimi" Sinema Filmi neden ve hangi amacla Dizi olarak yapilmistir lütfen izliyiciler düsünsüler ve ona göre izlesinler.. Siz degerli izleyeciler sayesinde "TV Reyting"lerde Diziler Tonlarca Paralar aliyorlar.. Oyuna Gelmeyin, Ne izlediginize Dikkat edin!

Cevap Yaz

ASLANTAS

14 Ağustos 2011 20:41

Hayırlı uğurlu olsun.Başta Zeynep Eronat ve  Nisan Aknab olmak üzere tüm ekibe başarılar ve kolalıklar dilerim.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica