Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


sinemaadamı

30 Ekim 2016 12:28

çöpçüler kralı filminde ağzı bozuk boyacıyı çok güzel canlandırmıştı. zavallılarda kahvede berhan şimşekle atışan adam rolündede gayet başarılı bir perfonmas sergilemişti. otobüsün iyi çalışıyor repliği ile köyde olsa vururduk repliği benim için unutulmazdır. hababam sınıfı tatilde filmindede çok kısa bir rolü vardı. iyi bir oyuncu ama rolleri hep kısa olmuş.

Cevap Yaz

mansurx

29 Ekim 2016 01:40

Ali ince yi bende bir çok arkadaş gibi çöpcüler kralı filminden tanıyorum bu filmde ayakkabı boyacısı rolünde iyi performans göstermişti hababam sınıfında kızların işlettiği öğrencilerden biriydi az projede yer almış keşke daha çok projede yer alsaymış iyi projelerde yer aldığından az filmde oynasa da hala hatırlanıyor ali ince yaşıyormuş allah uzun ömürler versin umarım bir dizi ve filmde yeniden görürüz.

Cevap Yaz

kariz_ma_35

26 Eylül 2010 00:02

Ali İnce herkesin bidiği gibi bende Çöpçüler Kralı filminden tanıyorum. Çöpçüler kralında iyi bir oyunculuğu vardı hacerin ipsiz,sapsız sakallı kardeşini iyi oynamıştı.O filmde Ayakkabı boyacısı rolündeydi hababam sınıfındada yer alsa bu filmle akıllarda kaldı. Ayrıca çok az da olsa kamera arkası çalışmalarıda var sanıyorum yaşıyor 2007 yılında Avrupalı filminde kamera arkası çalışması var. Eğer yaşıyorsa uzun ömürler diliyorum çok az değerlendirilmiş bir isim eğer iyi değerlendirilseydi bence oldukça başarılı olurdu en azından kamera arkası çalışmlarında daha fazla bulunsaydı keşke....

Cevap Yaz

oğuzzz

22 Eylül 2010 11:20

çöpçüler kralında çok başarılı bir oyun çıkarmıştır, filmin bir sahnesinde bu mahallede bi belediyeci oturuyo bacımı alacağım diyerekten oyaladı, vururuz billah, büyük abimin 6 ayı var demişti kemal sunalda vurun gitsin deyince söylemesi kolay memlekette olsa temizlemiştik cevabını vermişti,daha fazla filmde oynamış olsa belli bir başarıyı yakalayacağını inandığım oyunculardan

Cevap Yaz

delikadir39

18 Ocak 2010 18:38

MGUNAYIN da belirttiği gibi çöpçüler kralında hacerin boyacı olan kardeşini oynamıştır kemal sunala ben hacerin kardeşiyim demişti kemal sunal da şimdi anlaşılıyor 10 ekmeği kimin yediği cevabını vermişti :D  bir diğer repliği de çöpçü diyip geçme muazzam para alıyor bunlar repiliğiydi.bu filmde daha az sakallı kardeşti.

diğer rolü de; hababam sınıfında kızların işlettiği öğrencilerden biriydi.sakalsız haliyle hafiften rıdvan dilmene benzetirdim ben ali inceyi.yaşıyorsa Allah uzun ömür versin.

Cevap Yaz

MGUNAY

14 Ocak 2010 13:24

iyi oyuncuydu çöpçüler kralında boyacı rolünde oynamıştır.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica