Korel Cezayirli

Gerçek Adı Vedi Korel
Doğum Tarihi 2 Nisan 1976
Doğum Yeri Ankara
Eğitim Durumu Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü

Oyuncu (18)

Son Yorumlar (22)

kariz_ma_35 avatar kariz_ma_35 07 Ekim 2010 19:15:10

10

Adını bilipte dizi ve filmlerini izleyemediğim bir aktördü.Son filmi olan Levent Kırca,nın Son İstasyon filminde benim en fazla dikkatimi çeken aktör oldu. İpsiz,sapsız ve fevri bir kişilik rolünü çok iyi oynadı.Gelecek vadeden aktörlerden biri olabi lecek oyuncularından biri başarılar.

mkurtsen avatar mkurtsen 20 Nisan 2009 20:30:04

10

KOREL CEZAYİRLİ ARKADAŞIM, DİZİ SEYRETME ALIŞKANLIĞIM PEK OLMADIĞI İÇİN SENİ DELİ DELİ OLMA FİLMİNDE İZLEDİM. FİLM İÇİN YORUM YAPTIM. GERÇEKTEN GÜZEL BİR FİLM İDİ. FİLMDE OYUNCULAR İÇİNDE ÖNE ÇIKAN TARIK AKAN VE SENİN ÖĞRETMEN KOMPOZİSYONUNDU. TARIK AKAN OLGUNLUK ÇAĞININ EN GÜZEL OYUNUN VERMİŞ,GÖZLERİ İLE OYNUYOR.HARİKA. SİZİNDE  OYUNUNUZ İÇDEN İNANDIRICI VE ÇOK GÜZELDİ. ROL SİZE ÇOK YAKIŞMIŞ.EĞİTİMLİ VE DONANIMLI BİR OYUNCU OLDUĞUNUZ BELLİ.KİTAP KARIŞTIRINCA DEDENİZİNDE TİYATRO KÖKENLİ BİR YÖNETMEN OLDUĞUNU ÖGRENDİM DEMEKKİ EĞİTİMİN YANINDA  GENLERDEN GELEN BİRŞEYLERDE VAR. DEDENİZ TEK FİLM YÖNETMİŞ. İNŞALLAH SİZ UZUN YILLAR KALICI OLUR,OYUNCULUK,YÖNETMENLİK,SENARİSTLİK ADINA ÇOK BAŞARILI İŞLER YAPARSINIZ.TABİ ÇOK ÇALIŞMAK KAYDI İLE. SAYGI VE SEVGİ İLE.

yasemim 14 Şubat 2008 14:11:02

10

kod adını çok az izlemiştim. köprüye girince daha yakından tanıdım seni. köprü eşimle severek izlediğimiz tek dizimiz. filmin tüm kadrosu zaten çok iyi oturmuştu, sende gelince tam oldu. o duygusuz duruşunun var ya, çok iyi yansıtıyorsun. eşim buz ad am demişti bir keresinde. ama ardından elmasa gülümsüyorsun ve tüm buzları eritiyorsun. samimi bir tavsiye: bağırmalı sahnelerde fazla bağırma bence. kendini fazla zorladığın belli oluyor. mertle geçen şu 'anlat üstteğman anlat.' diyaloğundaki bağırdığın sahne özellikle. başarılarının devamını diliyorum. sevgiyle kal

Yandex.Metrica