Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Diriliş: Ertuğrul 4. Sezon

Diriliş: Ertuğrul 4. Sezon

6,11

(1 kişi yorum yaptı)

2017-11-29 15:05:12 1 Ocak 1970 Epik Savaş Tarihi Epik, Savaş, Tarihi

Yönetmen: Metin Günay Fethi Bayram Ahmet Yılmaz Ahmet Yılmaz Metin Günay, Fethi Bayram, Ahmet Yılmaz, Ahmet Yılmaz

Ülke: türkiye

Oyuncular: Sedat Erdiş, Erdoğan Tutkun, Yusuf Şölen, Burak Hakkı, Soner Kekeç, Barış Bağcı, Cenk Kangöz, Sedat Kalkavan, Can Kahraman, Tolga Sala Devamını Gör...

Konusu : Osmanlı Devleti’nin kuruluşunu hazırlayan önemli göç, sefer ve savaşların kahramanı olan ve Osmanlı’nın kurucusu Osman Bey’in babası olan Ertuğrul Gazi’nin yaşamı ve kahramanlıkları, dizinin ana konusunu oluşturuyor.

Yapımcı

Danışman

Kurgu

Yapım Tasarım

Sanat Yönetmeni

Dekor Tasarım

Kostüm Tasarım

Yapım Ekibi

Yönetmen Ekibi

Yazım Ekibi

Kamera Ekibi

Post-Prodüksiyon

Işık Ekibi

Sanat Ekibi

Makyaj Ekibi

Ses Ekibi

Oyuncu Seçimi

Müzik ekibibltszlk

26 Ocak 2019 13:00

TRT 1'in reytinlerde Diriliş Ertuğrul 5 sezondan beri önüne hangi dizi konulursa konulsun kimse geçemedi.Hep kendi rekorlarını kırdı.5. sezonda büyük ilgi görüyor..Ulaştığı reyting rakamlarıyla kırılması zor rekorlara imza atan TRT ' nin fenomen dizisi kaliteli bir yapım..Televizyonda bu yıl tek takip ettiğim dizi..Çünkü gerçek tarihi yansıtıyor, Diriliş Ertuğrul iç ve dış düşmanlarla savaşıyor..Aksiyon sahneleri çok muhteşem..Cevremdeki insanlarda bu diziyi takip ediyor..Bende bu yıl diziyi takip etmeye başladım.Dünyada reyting rekortmeni..Diriliş Ertuğrul'a başarıların devamını dilerim ..Herkesi tebrik ederim.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica