Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Çağdaş Onur Öztürk

Çağdaş Onur Öztürk

Doğum Yeri : Sivas

Doğum Tarihi : 16 Ağustos 1979

Eğitim : Ege Ü. Peyzaj Mimarlığı

Hakkında : Çağdaş Onur Öztürk, 16 Ağustos 1979 tarihinde Sivas’da doğmuştur. İlk, orta ve lisede de tiyatro oyunlarında yer aldı. Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünde okurken de fakültenin tiyatro kulübünde faaliyet gösterdi. Üniversite bitince askerliğini yaptı ve dönünce kısa bir süre bir ilaç firmasında temsilcilik yaptı. Sonra Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü’ne girerek orada okudu ve mezun oldu. Bu okulda okurken 2008 yılında “Gazi” dizisi ile televizyona adım attı. Osman Sınav tarafından yaratılan ve 2009 yılında başlayan, baş rolünde Tayanç Ayaydın’ın oynadığı “Sakarya Fırat” dizisinde oynadı. 2011 yılında baş rollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy, Öykü Karayel, Bade İşçil, Merve Boluğur’un oynadığı “Kuzey Güney” adlı dizide kötü adam Barış Hakmen karakterini oynamıştır.

ResimlerArsivci86

4 Mayıs 2019 19:10

Çok seviyorum... Umarım hep başarılı olur...

Cevap Yaz

sinemaagresif

19 Eylül 2016 13:34

Diriliş Ertuğrul dizisinde ki rolü için binicilik yaparken attan düşüp yaralanmış. Çok üzüldüm ama neyse ki hayati tehlikeyi atlatmış. Geçmiş olsun , Allah sevdiklerine bağışlasın.

Cevap Yaz

sinemaagresif

14 Mayıs 2016 16:57

Hastasıyım bu adamın. Çok yakışıklı çok yetenekli ve beğendiğim bir oyuncudur. Gülüşü, ağlayışı, sinirlenişi her şeyi ayrı bir güzel ayrı bir tatlı. Mimikleri çok iyi ve gamzeyi yakıştırdığım nadir insanlardan birisi. (Gamzeleri sevmemde Onur'a çok yakışıyor ama nedense) İnşallah hep ekranlarda olur. Yapımcılar böyle bir değeri kaybetmezler umarım.Seni Seviyorum Onur. Allah yolunu açık etsin ışığın sönmesin samimiyeti gamzelerinde saklı olan adam.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica