Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Turabi Çamkıran

Turabi Çamkıran

Doğum Yeri : Mersin

Doğum Tarihi : 10 Mart 1988

Eğitim : Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümü

Hakkında : Çocukluğu Mersin’de geçti. Lise öğrenimini de Mersin’de tamamladı. Lise yıllarında Break Dansa merak salan Turabi bu yeteneğini geliştirmek için Güzel Sanatlar bölümüne kaydoldu. Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümü’nden mezun oldu. Turabi, Break Dans ve birçok farklı dansı yapabiliyor. Zaman zaman isteyenlere özel Street dans eğitimi de verdi. Çocukluk yıllarında yaşadığı çevrenin etkisiyle dövüş sporlarına merak saldı. Turabi Çamkıran, Türkiye’de yenildiği bir “Muay Thai” maç sonrası bu işi yerinde öğrenme azmi ile Tayland’a gitti ve burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüştü. Tayland’da gösteri amaçlı yapılan gerçek dövüşlere katılarak para kazanmıştır. Kafes dövüşü denen turnuvalara katılarak para kazanmaya başladı. Ancak bu maçlardan birinde ciddi bir dayak yemesinden sonra bu işte bir numara olmaya karar vermiş. Turabi Çamkıran, 2008 yılında 4.sezon “Benimle Dans Eder Misin ?” dans Yarışmasına katılmış, 6. Hafta üçüncü olarak elenmiştir. 2013 yılında Acun Ilıcalı’nın hazırladığı ve jüri üyeliğinde Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve eser yenenler’in olduğu “Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı yarışmaya katıldı. Türkiye’de birçok ünlü sanatçı ile klip ve konser organizasyonlarında dansçı olarak yer aldı ve aynı zamanda sektörün önde gelen firmalarının düzenlediği turne ve organizasyonlarda dansçı olarak sahne aldı. Geçen yıl Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yer alan Turabi Çamkıran seyirci oyları ile birinci olup büyük ödülün sahibi olmuştur.

Resimler



KralAkrep07

20 Temmuz 2019 11:56

hiç bir zaman sevemedim survıvorda da hep 2cileri desteklemişimdir bugüne kadar ilk kez 2014 de kertenkele dizisinde kara kemalla izledim çok basit bir oyunculuğu var anca kendini oynayabilir sevimsiz bir isim

Cevap Yaz

Mansuryıldırım

3 Ocak 2016 07:46

Oyunculuğu abartılı ve itici durgun ve donuk oynuyor onca yeşilçam emekçisi figuranlığa bile razıyken sadece bir yarışmada popüler oldu diye bu kişiye baş rol verilmesi yeşilçamcıların özellikle mesut engin aklıma gelince beni çok üzüyor.

Cevap Yaz

delikadir39

7 Mart 2015 21:39

Survivorı kazandı.Oyunculuğu için konuşmak ise erken.Yarışmaya gelince güç gerektiren oyunlarda başarılıydı.Zeka gerektiren oyunlarda ise başarısızdı.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica