Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Sabit Kanca 2

Sabit Kanca 2

5,18

(3 kişi yorum yaptı)

2014-08-08 16:51:02 24 Ekim 2014 1 Saat 34 Dk Komedi Komedi
IMAX 2d 2d

Yönetmen: Alper Mestçi Alper Mestçi

Ülke: türkiye

Gişe: 84.042

Oyuncular: Turabi Çamkıran, Fırat Sobutay, İsmail Baki Tuncer, Volkan Kantoğlu, Ahmet Dursun (2), İrfan Aslanhan, Damla Ersubaşı, Zeki Ocak, Kurt Berk, Sedat Kalkavan Devamını Gör...

Konusu : Sabit Kanca'nın ev sahibi Rıfat Amca, televizyonda gördüğü Rencide Posuk ile evlenmek ister. Ancak ilk buluşmalarında Rencide, Rıfat Amca'yı beğenmez. Aralarını yapmak da Kanca'ya kalır, üstelik birikmiş kira borçlarından ötürü buna mecburdur. Kanca bunun için çabalarken bir de başına Rencide'nin kızı Zeliş'in eski sevgilisi Turabi çıkar. Turabi saplantılı aşkı Zeliş ile evlenmek için Rencide'yi kaçırınca olaylar sarpa sarar. Çözmek de tabii ki Sabit Kanca'nın görevidir.mansur34

7 Temmuz 2016 20:10

Sabit kanca filmi ilk filmde köpeğiyle yalnız yaşayan bir karakteri anlatırken ikinci filmde ev sahibi,fotoğrafçı ile sıkı dost olan bunun dışında bir çok arkadaşı olan bir karakter olmuş ilk filmde köpeği olmadan yaşamayan sabit kancanın ikinci filmde köpeğinden haber yok bunda senaristin değişmesi büyük etken ilk filmde senarist alper mestçiydi bu filmde ersan özer yazmış senaryoyu ilk filme göre epey küfürlü bir film sabit kancadan çok rencide porsuk ve mafya babası turabinin maceraları anlatılıyor malesef vasat bir devam filmi olmuş seriyi tamamlamak için izlenebilinir son olarak filmde küfürlü sahneler olduğundan dolayı filmin ailecek izlenmeye uygun olmadığını da önceden söyleyeyim.

Cevap Yaz

vatansever10

3 Ocak 2016 08:26

son zamanlarda güzel fılmler çekılıyor ve sınemaseverlerın beğenısıne sunuluyor.bunun yanında o kadar emeklerın bosa gıttıgı fılmlerde yapılıyor.bunlardan bırısıde sabıt kancadır.ismaıl bakıyı şov programları basta olmak üzere severım ama fılmını begenmedım.

Cevap Yaz

mansuryıldırım

24 Ekim 2014 17:21

Alper mestçi bence sadece korku çekmeli komedi filmi onun alanı değil 1 tane iyi komedi filmi yok korku olarak musallat ve siccin iyi sayılırdı ama komedide başarılı olmadığı halde ısrarla komedi yapıyor anlamış değilim sanırsam gişe için ama bence sadece korku çekmeli korkuda iyi sayılır sabit kanca filminin ilk filmi idare eder bir düzeydeydi malesef 2.film ondanda zayıf olmuş bildiğin zorlama komedi olmuş güldüreceğine sıkıyor malesef olmamış recep ivedik 4 en azından bazı sahnelerde güldürüyordu o filme haksızlık yapmışım bu filim onun yarısı düzeyinde bile değil ayrıca oyuncu seçimleride ve küfürlü sahnelerde filme katkı değil zarar vermiş yan oyuncular daha tecrübeli olsalardı belki böyle olmazdı yinede 90 dakikada kalıp bize daha fazla skeç tarzı saçmalıklar yaşatmadığı için yönetmene teşekkür etmeliyim alper mestçi illa komedide yapmak istiyorsa seyirciyi biraz daha ciddiye almalı ve skeç tarzını bırakıp dramatik yapı kurmalı komedi filmlerine hatta sabit kanca gibi köpeğiyle yalnız yaşayan karakter buna çok uygunken neden skeç tarzı komedi yaptığını anlamış değilim televizyon programıyla sinema ayrı şeyler ben alper mestçiden musallat tarzı korku filimleri bekliyorum.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica