Karaca Kaan

Doğum Tarihi 1 Ocak 1958
Doğum Yeri İstanbul
Eğitim Durumu Nişantaşı Rüştü Uzel Anadolu Meslek Lisesi'

Biyografisi

Oyuncu (69)

Son Yorumlar (9)

Yeşilcamavi avatar Yeşilcamavi 05 Ağustos 2014 14:32:48

Erotik film furyasına katılmayı hiçbir zaman çıkış kapısı olarak görmedim. O filmlerde oynamaktansa çekmektense limon satmak daha kişilikli bir iş olurdu. Tabii tek suçlu olarak kadınları görmüyorum. Erkeklerin pantolonlarını giydiği andan itibaren h ayatlarına devam edilmesi alkışı hala görmeleri tabii ki hiç adil değil. Çokta farklı yüz hatları varmış. Çok güzel değerlendirilebilirdi

lebkuchen avatar lebkuchen 18 Şubat 2013 02:37:00

9

Karaca Kaan..Maalesifki cevirdigi o filmlerin bedelini,medya ve toplum olarak agir sekilde ödemis,ödettirilmistir..Sanki o filmleri tek basina cevirmis..Tek basina yatagia girmiscesine,ilk darbeyi yillarca emek verdigi Yesilcam,dan yemistir..Seks Fur yasi kapandiktan sonra..Bir süre issiz kalan,Yapimcilardan Teklif alamayan,Kötü kadin,soyunan kadin imajini ona yapistiran Yesilcam,ne yazikki isler iyi gidip girdigi dar bogazdan cikinca,bu oyunculara sirtini dönmüstür..Bir cogu Pavyonlarda ve izbe gece klüplerinde calismak zorunda kalmslardir..Neydi Günahlari.!..Sadece Erotik filmlerdemi oynamak?,Yoksa sinema salonlarini dolduran,daha cinselligin,icinde yer alan erotik sözcügünün anlamini dahi bilmeyen ,Lümpen ve varos diye adlandirdigimiz,abaza erkeklere.Sex ögretip,hayallerini süsleyen kadinlara sihirli perdeden ulasabilmekmi.?...O yönetmenler,degilmiydi onlara bu ünvani veren.!..O yapimcilar degilmiydi?...Bu Sanatcilarin caresizligini,yalnizligini,sorunlarini,sömürerek onlardan birer sex yildizi yaratanlar...Ve sonrasinda sirtlarini dönüp..Sizden hic bir sey olmaz diyerek,bütün acik kapilari suratlarina,tek tek kapatan..Bunlarin bedelini bu kadar agir ödeyen,bu gercek sinema emekcilerini Hepimizin Yürekten kutlamasi gerektigini düsünüyorum...Karaca hanim,Sonrasinda sansli olanlardan,Hic olmazsa simdi artik Kurulu bir düzeni,ve dört elle sarildigi bir isi var,Peki diger Kayip onlarca Yildiz,nerde ne yaparlar...Bunlarin Vebalini kim nasil öder bilemem ama...Ortada büyük bir haksizlik ve hazin sonlar oldugunu hepiniz tahmin edebilirsiniz..Yazik Türk Erotik Sinemasi,Erkek oyunculara sahip ciktigi gibi,Kadin oyuncusuna sahip cikamadi..O döneme ait erkek oyuncular..Bir cok dizilerde ve filmlerde oynadilar..Hatta,dini kanallarda,ki dizilerde bile görüldüler...Bizim sinemaizdan sadece bir Örnek,Karaca Kaan..

silvester 11 Ocak 2013 00:26:12

Karaca hanımın 1958 doğumlu olduğu pek inandırıcı gelmedi bana .Ben 1975 lerde 12 yaşındaydım ve Karaca Kaan ın filmleri çok sık oynuyordu.O zamanlar karaca Kaan 17 yaşında olmuş olur ve bu filmlerde oynayamaz.Burada bir yazım hatası olduğu muhakkak. 1975 lerin döneminde bayağı filmde oynadı.Umarım,sağlıklı,mutlu bir yaşamı vardır.......Silvester.

Yandex.Metrica