Gülçin Ergül

Gerçek Adı Gülçin Ergül
Namı Sarı Şeker
Doğum Tarihi 30 Ekim 1985
Doğum Yeri İstanbul
Eğitim Durumu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Klasik Bale Bölümü Ve Modern Dans Bölümü-AKM Çocuk Ve Gençlik Çocuk Ve Gençlik Kor

Biyografisi

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümde o ortaöğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Modern Dans eğitimine devam ediyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Bales i nin sergilediği oyunlarda yedi yıl boyunca rol aldı.Reklam jingle larıseslendirdi. Özel şan piyano ve Hip Hop dans dersleri aldı. ATATÜRK Kültür Merkezi Çocuk Korusunda yer aldı.

Oyuncu (6)

Son Yorumlar (24)

SarpBayhan avatar SarpBayhan 24 Eylül 2019 23:14:41

Gerek fizik olarak gerekse sesiyle Hepsi grubu içinde en göze batan üyeydi. Gruptan ayrıldıktan sonra solo kariyerini sürdürüyor. Şarkıları fena değil sesi de güzel. Oyunculuğu konusunda pek fikir sahibi değilim ama şarkıcı olarak başarılı buluyorum.

fszmaa 16 Eylül 2009 18:09:09

gülçinin resimlerini buraya ben ekledim bakında görün ne kadar tatlı

mrs.hsn avatar mrs.hsn 25 Ağustos 2009 16:06:08

10

Gülçinin basın açıklamasını okudum internette gruptan ayrılma sebebi evleneceği için ve  solo albüm yapmak için falan değilmiş.Ya grup üyeleriyle yada yapım şirketiyle anlaşamadığı veya tartıştığı için gruptan ayrılma kararı almış.Ama solo albüm çalı şmalarınada Avrupa Müzik etiketiyle başlamış bile.Hayranlarına duyurulur.

Yandex.Metrica