Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


nisan3516

28 Aralık 2012 20:11

yeni keşfettimmm radyo programını 3 haftadır dinliyorum deltafm dinlerken oyuncu olduğunu söyledi aradım ve buldum:) radyoda mükemmel bir sesi var hemen oynadığı dizileri buldum izledim bence mükemel bir oyuncu hayran kaldım tek kelimeyle. başarılar dilerim:)))

Cevap Yaz

arzumışık

24 Aralık 2012 15:36

Her rollün hakkını verebilen harika bir oyuncu . Umarım çok sağlam bir filmle adını UNUTULMAYANLAR arasına yazdırır.Çünkü hak eden bir oyunculuğu ve karakteri var.Hep böyle kal..Reklamda, klip de ve birkaç dizide izledim kendisini tek kelimeyle baş rol adamı bence. Baş rol oynamaması da büyük bir handikap.Hele klip çok başarılı sanki dizi film izliyor gibiydim. Dizilerde ufak rollerde değil bir sinema filminde baş rol de kendini ispatlayacağına eminim. Yetenekli ve başarılı buldum kendisini. Yolun açık olsun.Umarım daha çok ekranlarda görebiliriz.

Cevap Yaz

bodrum74

16 Aralık 2012 18:41

fırat şahin bence daha ana rollerde olmalı çok karizmatik ve yakışıklı ayrıca delfa fm tutkunuyum seside muhteşem ama daha çok tv de olmalı bence. başarılarının devamını dilerim

Cevap Yaz

kemalfurkan

16 Aralık 2012 15:50

Bugün ''Her insan yalnızdır'' adlı GrupKuvars'ın klibinde izledim,gerçekten çok başarılı buldum. Oyunculuk anlamında sizi daha iyi yerlerde görmeyi dilerim,çok yeteneklisiniz. Başarılarınızın devamını dilerim..

Cevap Yaz

cns16

16 Aralık 2012 15:05

Suskunlardaki hurdacı abi :) Bence daha çok göz önünde olan rollerde olmalı. Doğal bi oyunculuğu var. Başarılarının devamını dilerim.

Cevap Yaz

halil

12 Aralık 2012 17:27

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine delta fm de programını da dinledim.Biraz daha katetmesi gereken yol var diye düşünüyorum ama o kadar güzel sunuyor ki dinlememek elde değil .Tavsiye ederim ben vazgeçemedim delta fm de kaldım :)

Cevap Yaz

halil

12 Aralık 2012 17:20

Fırat Şahin i ilk ay tutulmasında izlemiştim.Başarılı, desteklendiği sürece de her rolün altından kalkabilecek kadar yetenekli biri olarak izledim.Daha önce herhangi bir dizide yada sinemada hiç görmemiştim .Böyle yetenekleri daha çok ekranda görmek isterim .Sinema ve dizilere yeni yüzler gerekli artık diye düşünüyorum. Bir diziden ayrılıp başka bir diziye başlayan insanların yüzlerini neredeyse mimiklerine kadar ezberledik.Fırat Şahin de hem yetenekli hemde yeni bir yüz ...Her projede zevkle izlenir.

Cevap Yaz

huzun85

11 Aralık 2012 11:52

Aynı zaman bir kaç defa da radyo programına denk geldim dinledim tek kelime ile "SÜPER".

Cevap Yaz

huzun85

11 Aralık 2012 11:49

Kendine has bir duruşu var oynadığı rollerde.Hepsini izledim.Başarılı ve yakışıklı bence.Daha çok ekranlarda görmek isterim.Aslında tiyatroyu çok seven biri olarak tiyatro sahnesinde yeteneğini daha çok sergileyeceğine inanıyorum.Başarılarının devamı gelsin.

Cevap Yaz

cansuyum

7 Aralık 2012 15:56

Çok başarılı ve sempatik bulduğum bir oyuncu.Bence bir projede Fırat Şahin varsa izlenir.Daha çok ekranlarda görme şansımız ne zaman olacak acaba? Yolu açık olsun, başarıları daim olsun..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica