Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kavak Yelleri 4. Sezon

Kavak Yelleri 4. Sezon

7,50

(5 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Dram Duygusal Gençlik Komedi Dram, Duygusal, Gençlik, Komedi

Yapımcı

Kurgu

Sanat Yönetmeni

Yapım Ekibi

Yönetmen Ekibi

Yazım Ekibi

Kamera Ekibi

Post-Prodüksiyon

Işık Ekibi

Sanat Ekibi

Makyaj Ekibi

Ses Ekibi

Oyuncu Seçimi

Diğerlekobek

13 Ekim 2011 00:56

Sürrealist ya da ,açık açık söylemek gerekirse, saçma bir dizi daha idi.

Cevap Yaz

macitmesin

13 Aralık 2010 12:24

ilahi arkadaşlar, güzel başlayan , güzel giden bir diziniz vardı. uzatma pahasına yapılan saçmalıkların  artık kabak tadı  verdiğini görmüyormusunuz.

Cevap Yaz

0k3v1n0

23 Kasım 2010 18:38

Şimdilik dizi iyi gidiyor; ratingleride iyi.Yürü kim tutar seni Kavak Yelleri! :D

Cevap Yaz

bltszlk

23 Kasım 2010 11:44

   Kanal D'nin reyting rekortmeni gençlik dizisi ''Kavak Yelleri'' ekran macerasında 138. haftayı geride bıraktı.Tims Productions - Timur Savcı'nın yapımcılığını üstlendiği dizinin genel öyküsü Gökhan Horzum'a ait...Kerem Çakıroğlu'nun yönettiği dizinin senaryosu ise Ekin Atalar ve Yılmaz Şahin imzası taşıyor.Müziklerini Pinhani grubunun bestelediği dizide başlıca rolleri Pelin Karahan,Aslı Enver,Dağhan Külegeç,İbrahim Kendirci ve Sarp Apak paylaşıyor.Bir grup gencin hayata tutunma çabasının renkli öyküsünü beyazcama yansıtan dizide Aslı,geçen bölümlerde  öldüğünü sandığı eski aşkı Efe ile karşılaştı.Dizide bundan sonra heyecanın dozu daha da artacak.

   Pelin Karahan (Aslı); Çiçeği burnunda doktor.Çok sevdiği Efe'nin kaybolmasının ardından Güven'in aşkı ona iyi geldi.Öldüğü sandığı Efe dönünce herşey değişti.

    Dağhan Külegeç (Efe); Aslı'yla evlenmeye giderken geçirdği kazada kayboldu.Sonrasında bir gün karşımıza çıktı.Kayıp olduğu yıllar içinde neler yaşadığı merak uyandırıyor.

   Aslı Enver ( Mine); Deniz'le evlenmek üzereyken nikah masasında karşılaştığı tatsız bir sürpriz , onu hayallerinden mahrum etti.Artık kariyer peşinde koşuyor.

   İbrahim Kendirci (Deniz); Aslı ile Mine arasında gidip geldiği zamanlar oldu.İkisindende uzaklaştığında farklı bir kıza rastladı, Ada'ya.Onuda geç buldu çabuk kaybetti.

   Sarp Apak (Güven); Aslı ile diğerleriyle tanışana kadar aşk,dostluk, gibi kavramlarla da hiç tanışmamıştı.Aslı evlenmek isterken ortağının Efe çıkması hayallerini yıktı.

    Ferit Aktuğ (Metin); Efe'nin cesur ve dürüst komiser abisi.Kardeşinin ölümünden sonra yeniden bir hayat kurmaya çalıştı, bumu yaparken de etrafındakilere göz kulak oldu

    C.Büyükdöğerli (Atakan); Tatil için geldiği Türkiye'de Efe ile tanıştı.Onun girişimci çoşkusunda kendisini buldu.Efe ile çalışmaya başladı.Su'ya aşık oldu.

    Ceren Moray (Su) ;Kimin başı sıkışsa onun yanında durmasını bildi.Karizmatik aşçı hallerinden çok etkilendiği Atakan ile evlendi.Boşanmanın eşiğinde...

      '' Kavak yelleri''  Kanal D'nin sevinlen gençlik dizisi...

        Tüm ekibe saygılar....

Cevap Yaz

bltszlk

9 Eylül 2010 22:40

İlk yorm benim Dağhan Gülegeç ( Efe / 4.Sezon Fikret adıyla)  anlaşamayıp diziden ölerek ayrılıyor .Kanal D'de dizinin reytingi düşük  diye Dağhan Gülegeç diziye geri dönüyor.1 yıl sonrada Efe'yi  hiç birşey olmamaış gibi Efe'yi dirilttiler.Dağhan Gülegeç (Efe) nin dirilmesi saçma oldu.Kavak Yelleri saçma sapan devam ediyor yola.

Yinede tüm ekibe sevgiler, saygılarımı sunarım.Tüm ekibe başarılar dilerim.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica