Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


art-ena

19 Temmuz 2006 14:40

çok doğal bir oyuncu. kesinlikle daha iyi ve kalıcı projelerde görmek isterdim. ne zaman yeni bir dizi de oynamaya başlayacak doğrusu çok merak ediyorum. Bence yeni yayın döneminde yapımcı ve yönetmenlerin Aylin gibi bir oyuncuyu göz ardı etmemesi gerekir. Başarılar Aylinnn :)))

Cevap Yaz

*heelios*

18 Haziran 2006 02:25

eğitimiyle,yeteneğiyle...vs her yönüyle harika bi oyuncu bence olması gereken yerde değil çook ama çook fazlasını hakediyo.. yaa bi insan oynadığı rolü bukadar mı iyi yansıtır:)gerçekten harikasınız umarım hakettiğiniz yere gelirsiniz... :)

Cevap Yaz

passion

8 Haziran 2006 16:34

ya ben bu kadını çok seviyorum ya:)bukadar yetenekli ve azimli olmasından ötürü tebrik ediyorm.sahnesinde canlandırdığı rolleri resmen bana yaşattırıyor.yani okadar hisli ve profesyonel bir oyuncu.daha iyi yerlerde olmasını istiyorum!!!

Cevap Yaz

rec_asi

27 Mayıs 2006 10:55

çok iyi bir oyuncu ve kesinlikle olması gereken yerde değil. onu yeni sezonda uzun soluklu bir projede görmek istiyoruz. ekranda artık birbirinin aynı yüzleri izleyeceğimize aylin gibi farklı bir enerjisi olan oyuncuyu izlemek isterim :)

Cevap Yaz

mihenk

20 Mayıs 2006 18:44

kesinlikle mükemmel bir oyuncu. en kısa zamanda yeni projelerde görmek istiyorum. bence televizyon ve sinema için çok içten bir yüz. hem kırılgan hem güçlü bir ifadesi var

Cevap Yaz

serp

15 Mayıs 2006 16:49

Kaliteli ve iyi bir oyuncu... sürekli aynı yüzleri farklı farklı karakterlerde görmektense Aylin Sağlam gibi yetenekli ve yeni yüzleri dizilerde, filmlerde görmek istiyorum. Zor karakterleri kendinden emin bir şekilde canlandıracağına eminim...

Cevap Yaz

serapküp

14 Mayıs 2006 22:57

Gayet başarılı bir oyuncu; hevesli,azimli... ve bence kesinlikle uygun bir senaryoda, bir dönem kadınını canlandırmalı.Bunu şiddetle öneriyorum yüzü bende böyle bir etki bırakıyor.

Cevap Yaz

achmal

13 Mayıs 2006 22:31

Ben şahidim gerçekten müthiş yetenek ama oyuncu gibi oyuncu olduğu için maalesef şanssız ama en kısa zamanda şans da yüzüne gülecek

Cevap Yaz

melissa_85

13 Mayıs 2006 21:38

Tiyatro sahnesinde hem oyuncu hem yönetmen olarak beğenerek izlediğim birisini ekranda görmek bana çok keyif verdi. çünkü aylin ekran için çok farklı bir yüz ve doğal bir oyunculuk demekti benim için..Ekrana da çok yakışacağını düşünüyorum..dilerim kendisini daha iyi projelerde daha iyi rollerde de izleme şansımız olur.

Cevap Yaz

benim

13 Mayıs 2006 13:03

Müthiş bir yetenek

Cevap Yaz
Yandex.Metrica