Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Merve Oflaz

Merve Oflaz

Doğum Yeri : İstanbul

Doğum Tarihi : 23 Mayıs 1988

Eğitim : Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu

Ajans : People Talent Management

Hakkında : Survivor Türkiye yarışmasını kazandıktan sonra Türkiye çapında ün kazanan Merve Oflaz, Show TV'de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinde Ayşe Hatun rolünü oynamıştır. Ayrıca Kalbim 4 Mevsim isimli dizide başrol oyuncularından Aslı karakterini canlandırmıştır. 2012'de ise cumartesi akşamları Survivor ana yarışması öncesi çocuklar için yapılan yarışmanın sunuculuğunu yapmıştır. 2 sene boyunca Molped reklam kampanyasının yüzü olmuştur. 2011'de Mart'tan itibaren Haziran sonuna kadar Turkmax'te hafta içi her gün yayınlanan "Survivor İnce Hesaplar" adlı programda yorumcu olmuştur. Laçin Ceylan'dan oyunculuk eğitimini almış Gökhan Telkenar'dan diksiyon eğitimini tamamlamıştır. 2014 yılı itibari ile Not Defteri adlı gençlik dizisinde İclal Hoca karakterini canlandırmaktadırSinemakralı1

27 Şubat 2020 14:37

Beklentileri karşılayamadı çok estetik yaptırdı eski tipi değişti şu an arka sokaklarda oynuyor.

Cevap Yaz

M.Y

26 Kasım 2015 09:10

Merve oflaz güzel,çekici sempatik bir oyuncu güler yüzlü olması onun avantajı oyunculuğu orta karar oyunculuğunu geliştirmesi lazım hırslı zengin yada zengin olmak isteyen gecekondulu kadın rollerine uygun bir tipi oyunculuğu var başarılar dilerim.

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

30 Ocak 2012 16:24

Bende Loverman'a içtenlikle katılıyorum. Survivor Yarışmasını Merve OFLAZ'IN bileğinin hakkıyla kazanmış olduğu konuda.. Kalbim 4 Mevsim Adlı TV Dizisi ile yavaş yavaş oyunculuğu'da ısınmakta. Ayrıca yolu da açık olsun.

Cevap Yaz

Loverman

28 Ocak 2012 02:51

survivor da çoğundan delikanlı ve başarılıydı. beğeniyorum bu kızı. ayrıca çok seksi.  

Cevap Yaz

sinemacıyımmııı

26 Ocak 2012 16:20

Acun Ilıcalı'nın bir numaralı favori yarışmacısı,nedense merve için  kurallar değişti,olaylar büyütüldü ve 1.yapıldı..Acun arkasında varken bu kız yükselir..yazık olmuştu ihsan'a ..

Cevap Yaz

MGUNAY

25 Ocak 2012 09:20

Dizilerini izlemedim ama Molpet Reklamında sevimli bir oyunculuk gösterdi.

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

11 Ocak 2012 02:30

Bende bu genç oyuncunun oyunculuğu için: Delikadir39 ile hemfikir de sayılırım. Bi'kere oyunculukla alakası olmayan bir yarışmadan da geldiği alenin açık. En azından bu işi'de yapacaksa bu işin bir eğitimini alıp başlasaydı daha şık ve başarılı olurdu. Gerçi ilk deneyimini 'Muhteşem Yüzyıl' vari şaşalı bir diziyle başladı ama; böylesi zengin cast'ın içinde tabiatıyla kaybolup gitmek var nitekim öyle oldu. Neyse ki şu ara: Star TV'de "Kalbim 4 Mevsim" Adlı güzel bir dizi ile oyunculuğunu gösterme şansınıda bulmuş. İzlenimim o ki eh fenada oynamamakta olduğu...

Cevap Yaz

delikadir39

15 Nisan 2011 23:22

Yarışma kazanan insanların oyuncu olması bana saçma geliyor.Oyuncu olunacaksa önce belli bir eğitimden geçilmeli diye düşünüyorum.Yarışmayı kazandı diye hemen oyunculuğa geçmesi saçma.Bu yüzden kendisine puanım üç.Zamana ihtiyacı var.Bir müddet eğitim görmesi gerek.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica